Skocz do zawartości

[rama] Accent Peak29


wapid

Rekomendowane odpowiedzi

juz o tym zdecydowalem, ale wolalem sie utwierdzic w przekonaniu ;)

 

biore bialo-niebieskiego :D

 

szkoda tylko ze niedawno wymienilem naped i pozostalem przy korbie na kwadrat :(

gdybym to musial wymienic teraz to bym zmienil na inny system

 

ostatnie pytanie 

mocowanie hamulca - dokupic przejsciowke na 180mm czy zmienic tarcze na 160mm?

koszt taki sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Radzę zmienić korbę.
dopiero co zmienilem calutki naped :(

obecnie jest korba alivio M-430

 

kupilem tez drugie kola

i tak mysle zeby przelozyc tarcze z tylnego kola na przednie... a na tylne kola kupic 2 tarcze 160mm ;)

z czasem bym reanimowal piaste na starych kolach i zalozyl im szosowe opony ;)

 

 

 

więc zastanawia mnie ta przejściówka.
przejsciowki sa na przednie kolo... 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest w końcu z gwarancją? U zarania dziejów (tego tematu) padały informacje, że na Peaka jest 5 lat, natomiast w sklepach tego nie widać. Zapytany jeden sklep z Gliwic informuje o 2-letniej gwarancji. Rzuciła mi się też w oczy informacja o możliwość "bezpłatnego przedłużenia gwarancji o 3 lata", ale potwierdzenia takiego info też nie znalazłem.
W kolejnych latach skrócili okres gwarancji, czy to coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś z was jaka jest różnica wykonaniu obu modeli ( jakość powłok lakierniczych i spawów)?

to zależy od godziny produkcji...rano chińczyk jest najedzony to robi dobrze...a przy 16 godzinie pracy cukier mu spada i może popełniać jakieś błedy ;)

a tak na serio to nikt tutaj nie ma laboratorium badawczego aby sprawdzać jakość spawów :) ...na oko róznicy nie ma

Edytowane przez Leniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbym Was prosić o zdjęcie węzła podsiodłowego a dokładnie o przedstawienie jak macie ułożone pancerze linek przerzutki przedniej i tylnej? i może o oriętacyjne długości pancerzy w tym miejscu? z góry dzieki :-)

 

co do tarczy to na tył większa niż 160 potrzebna? 80%hamowania odbywa sie przodem i tutaj rzczej wieksza tarcza wskazana, ja tył wykorzystuje tylko do stabilizowania w hamowaniu i w sytuacjach  "awaryjnych". Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

co do tarczy to na tył większa niż 160 potrzebna?
 

z tyłu zakładamy max 160mm

 

 

 

mógłbym Was prosić o zdjęcie węzła podsiodłowego a dokładnie o przedstawienie jak macie ułożone pancerze linek przerzutki przedniej i tylnej? i może o oriętacyjne długości pancerzy w tym miejscu? z góry dzieki :-)

no a co w tym trudnego? przednia idzie jak na zdjęciu powyżej - tyle że pancerz nie musi być taki długi a tylna to przelotka z lewej na prawą stronę 

niestety ale nie mam zdjęc teraz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...