Skocz do zawartości

[rama] Accent Peak29


wapid

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzrost 179,180 cm , przekrok ok 83cm ,
dla ciebie wyłącznie rozmiar "M" i masz przekrok jak trzeba o jajka nie musisz się wtedy martwić ja przy wzroście 175 cm mam "M"-kę i jest doskonała wspaniałe prowadzenie,a najbardziej podoba mi się jak zbiera zakręty na dokręcaniu  :laugh:  :thumbsup:  :thumbsup:  :laugh:  bajka 

 

nowego Peaka 2014
 MIKI czekaj na nowego opanuj się i czekaj spokojnie,warto uwierz mi   :thumbsup:  :thumbsup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie cena wydaje mi sie kusząca bo to aż 300 zł mniej, a różnice podobno miały być niewielkie. Z tego co widzę na zdjęciach to malowanie prawie identyczne i geometria podobno też, więc nie wiem czy jest sens czekać, wydawać więcej pieniędzy no i marnować tak wspaniałą pogodę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanie nr 1

Jaki rozmiar wybrać , M czy L , mam tu duży dylemat , rower ma służyć co normalnych wycieczek , startuje też jako amator w maratonach.

 

Wzrost 179,180 cm , przekrok ok 83cm , od nowości używałem Kony Cinder Cone w rozmiarze 19 , sztyca bez offsetu, mostek 110mm na minus, siodło zazwyczaj dość odsunięte w tył

 

 

Ja mam bardzo podobny wzrost i długość nóg - jestem centymetr, może dwa wyższy ale mam centymetr, może dwa krótszą nogę. Przymierzałem się do "L" i raczej bym takiej nie kupił. Miałem się przymierzyć do "M", ale zmieniły mi się plany. Gdybym miał kupić bez przymiarki wnioskując po innych rowerach o podobnej długości rury podsiodłowej i górnej rury to zdecydowanie "M".

Edytowane przez Wrociu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest komentarz, tego gościa. Z jego opisu wynika, że wszystko miał krzywe i źle zrobione.

U mnie nie ma większości minusõw które wymienił.

Wspomina też coś o dużej liczbie pękniętych peaków. Ja słyszałem tylko o kilku przypadkach i to głównie modelu 2012 (pamiętna walka ze sztycami).

Model 2014 jest chyba robiony w tej samej fabryce, tylko malowanie robił ktoś inny?

Co do pęknięcia to robi wrażenie, ale dwa miejsca w tym samym czasie w miejscach gdzie nie ma spawu, tylko proste rurki.?

Edytowane przez Luk33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też przymierzam się do składania peaka na ramie 2013 kupionej po okazyjnej cenie(nowa) koła - mavic crossride (nie mam piniążków na lepsze) używki. Została kwestia amora. Nie wiem na co sie zdecydować. Epicon RLRC (topowy model z regulacja wolnej kompresji), czy może dalej zostać wierny i zaopatrzyć się w RS Rebe Solo Air. Oba amorki mają QR15 oraz tapera. Różnica w cenie to jakieś 400-500 zł. Jest sens się pakować w rebe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...