Hej.
Szukam roweru do 3000 zł. Jeździłem dotychczas głównie po szosie, ale zdarzyło się także odwiedzić leśne ścieżki. Zaznaczam, że jestem raczej amatorem, nie znam się na rowerach. Poczytałem trochę w internecie i gravel wydaje się dobrym wyborem. Sporo osób polecało Felt Broam 60 w kategorii do 3000zł. Co sądzicie, czy to dobry rower, a może macie jakieś inne pozycje? Oczywiście rozumiem, że w tym przedziale cenowym nie zdziałamy cudów.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i za pomoc, pozdrawiam!