Skocz do zawartości

Liplon336

Nowy użytkownik GZ
  • Liczba zawartości

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia użytkownika Liplon336

Świeżak

Świeżak (1/13)

  • Conversation Starter

Ostatnio zdobyte

0

Reputacja

  1. Roweromaniacy. Mam rower w którym mam opony szosowe. Wybieram się na jazdę po lesie wiec podejrzewam ze beda tez piaski i potrzebuje opony w których pojeżdżę i po lesie i po asfalcie. Mam oponę w rozmiarze 700x45C. Czy muszę znaleźć taki sam rozmiar czy mogę kupić coś większego a w zasadzie szerszego? Jeżeli tak to tu właśnie moja prośba co mógłbym zakupić. Od opony do wspornika tylnego mam 2 cm, od górnego 3cm. Link do roweru który posiadam. Z góry gorąco dziękuję.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...