Skocz do zawartości

zimo32

Nowy użytkownik GZ
  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia użytkownika zimo32

Świeżak

Świeżak (1/13)

  • Reaktywny
  • Pierwszy post
  • Conversation Starter

Ostatnio zdobyte

0

Reputacja

  1. Tak, przez opony. W szosie wydają mi się bardzo delikatne i miałem wrażenie, że jak przypadkiem wjadę w jakąś dziurę czy na krawężnik, to łatwo będzie je uszkodzić. Co do pozycji, siedziało mi się dobrze (może minimalnie za bardzo pochylona), ale ciężko mi porównywać, bo od lat nie jeździłem na innych typach rowerów. Zakupu w ciemno nie będę robił, bo mając jakieś modele, przetestuję je w sklepie. Czy za te 4k znajdę jakiegoś dobrego gravela, bo znajomy od szosy mówił, że gravela poniżej 6k to nie ma co szukać.
  2. Cześć, Wygrałem voucher na 3000 zł do CentrumRowerowe i szukam roweru, który będzie dobrym wyborem na powrót do jazdy po dłuższej przerwie. Ostatni raz rowerem jeździłem około 10-13 lat temu, głównie do szkoły na "góralu" z komunii i wspominam to bardzo dobrze. Obecnie planuję jeździć przede wszystkim po asfalcie, raczej rekreacyjnie. Trasy nie będą pewnie zbyt długie, nie wykluczam, że z czasem zacznę jeździć więcej ale 100km na raz nigdy nim nie zrobię. Miałem okazję przejechać się rowerem szosowym znajomego i zupełnie nie podobaja mi się te wąskie opony, więc szosa odpada. Nie znam się za bardzo na rowerach i nie wiem jeszcze, czego dokładnie od niego oczekuję. Chciałbym po prostu kupić coś uniwersalnego i wygodnego. Budżet to 3000 zł z vouchera plus ewentualna dopłata 1000 zł, max 1500 zł, jeśli rzeczywiście będzie to miało sens i przełoży się na zauważalnie lepszy rower. Ważne, aby polecany model był dostępny w CentrumRowerowe. Mój wzrost to 180cm, waga 70kg Będę wdzięczny za propozycje konkretnych modeli oraz krótkie wyjaśnienie, dlaczego właśnie taki rower warto rozważyć w moim przypadku. 😊
×
×
  • Dodaj nową pozycję...