Cześć,
Wygrałem voucher na 3000 zł do CentrumRowerowe i szukam roweru, który będzie dobrym wyborem na powrót do jazdy po dłuższej przerwie.
Ostatni raz rowerem jeździłem około 10-13 lat temu, głównie do szkoły na "góralu" z komunii i wspominam to bardzo dobrze. Obecnie planuję jeździć przede wszystkim po asfalcie, raczej rekreacyjnie. Trasy nie będą pewnie zbyt długie, nie wykluczam, że z czasem zacznę jeździć więcej ale 100km na raz nigdy nim nie zrobię.
Miałem okazję przejechać się rowerem szosowym znajomego i zupełnie nie podobaja mi się te wąskie opony, więc szosa odpada.
Nie znam się za bardzo na rowerach i nie wiem jeszcze, czego dokładnie od niego oczekuję. Chciałbym po prostu kupić coś uniwersalnego i wygodnego.
Budżet to 3000 zł z vouchera plus ewentualna dopłata 1000 zł, max 1500 zł, jeśli rzeczywiście będzie to miało sens i przełoży się na zauważalnie lepszy rower.
Ważne, aby polecany model był dostępny w CentrumRowerowe.
Mój wzrost to 180cm, waga 70kg
Będę wdzięczny za propozycje konkretnych modeli oraz krótkie wyjaśnienie, dlaczego właśnie taki rower warto rozważyć w moim przypadku. 😊