Skocz do zawartości

MORVILxv

Nowy użytkownik
  • Liczba zawartości

    12
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez MORVILxv

  1. @KrissDeValnor Mam 17 lat, mogę trochę jeszcze urosnąć - tak to uzasadnił
  2. Próbowałem Rondo w sklepie, jest bardzo przyjemny. Pan z obsługi polecił wziąć XL (mam 180cm), wezmę go na cały dzień w czwartek i dam znać jak wrażenia. Czy tańsze opcje typu Romet Boreas, Aspre, Kross Esker 4 mają sens? Bo różnica w cenie często jest spora
  3. @keltu Dzięki. Wypróbuję go jutro w sklepie Rometa, potem ewentualnie wypożyczę na dzień. Dobrze się składa, bo za ok 2 tygodnie akurat będę w Poznaniu, więc wypróbuję też tego Sprinta
  4. @KrissDeValnor Rzeczywiście, okazuje się że jest też możliwość wypożyczenia Rondo Ruut Al który polecił @keltu. Tu jest link: https://rent.decathlon.pl/l/rower-gravel-rondo-ruut-al-1-l-szn6-opcja-dostawy/f566f6ee-b793-43ae-aa0e-4788237470b5 . Czy rzeczywiście kupno jego będzie złym pomysłem?
  5. Dzień dobry! Poszukuję roweru który będzie używany do letnich wypraw codziennych lub co kilka dni oraz dojazdy do pracy (15km w jedną stronę). W zdecydowanej większości będę jeździć po asfalcie, ale od czasu do czasu jakiś las też chciałbym zaliczyć 😉, dlatego myślałem o jakimś budżetowym gravelu. Będę montował bagażnik w celu wożenia plecaka. Byłoby świetnie, gdybym mógł wypróbować rower przed zakupem albo wypożyczyć na kilka dni z powodu dość "wybrednych" kolan 😒 Mój aktualny rower to MTB Rockrider ST530 sprzed kilku lat. Da radę coś znaleźć?
  6. @ernorator więc jak? jest sens dopłaty? zakładam że nie, ale wolę się upewnić
  7. tzn mam dętkę z prestą. W starym kole był otwór na samochodowy zawór więc presta się zmieściła
  8. @ernorator mam prestę
  9. @ernorator właśnie sprawdziłem. Tak, stare koło też ma 23mm. I ma 28 szprych. Rozumiem, że w takim razie opona będzie pasować do obydwu kół? Czy dopłata do droższego jest uzasadniona w takim razie?
  10. @ernorator Dzięki za odpowiedź. Problem z kołem za 270 jest taki, że w specyfikacji jest "Rozmiar opony: 1,5"-2,5"", a moja opona ma 1,2". Czy warto się tym przejmować i szukać innego, czy nie ma to znaczenia? Wentyl mam prestę więc zmieści się też do samochodowego otworu
  11. Hej wszystkim! Z powodu lekkiej kolizji z samochodem szukam nowego przedniego koła do MTB ST530 (wersja z 2021) z szosowymi oponami 1.2 do jazdy głównie szosowej. Stare się solidnie pogięło, a u mnie na szczęście skończyło się tylko na rozciętej brwi i ranach na twarzy. Mam 2 koła na oku - które wybrać? Czy może jednak jeszcze inne? - https://www.decathlon.pl/p/_/R-p-203097?mc=8599705 - https://www.decathlon.pl/p/_/R-p-202635?mc=8591214
×
×
  • Dodaj nową pozycję...