Skocz do zawartości

KR10

Nowy użytkownik
  • Liczba zawartości

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez KR10

  1. Nie ma nierówności ani chropowatości, kupiony w Mistral sport także przestroga żeby nie kupować w jakiś małych lokalnych sklepach. Byłem podekscytowany nowym rowerem i nie zrobiłem dokładnego obejrzenia lakieru. Nic go przez te dwa tygodnie nie czyściłem a poza tym to używam tylko sprawdzonych produktów do czyszczenia roweru, nigdy tak mocnego środku bym nie użył.
  2. Wcześniej miałem jeden koszyk, koszyk musi być wyżej aby dało się przykręcić drugi.
  3. Chciałbym się z wami podzielić problemem z nowym rowerem. Dużo osób zachwala treka z ich obsługę posprzedażową natomiast ja mam bardzo złe doświadczenie z tą marką. Kupiłem nowy rower jakieś 2 miesiące temu o nie małej wartości czyli trek madone sl7 gen8. Po odpakowaniu roweru w pomieszczeniu o słabym naświetleniu przejrzałem na szybko ramę i zamontowałem koszyki na bidon, które przysłoniły wadę, która została dopiero odkryta 2 tygodnie później jak dałem rower do oklejenia. Przez ten czas na rowerze nie było jeżdżone. Naturalnie po tym złożyłem reklamacje po wygląda to okropnie, jest to przebarwienie lakieru. Trek odrzucił reklamacje twierdząc, że nie jest to wada fabryczna co jest nieprawdą bo ja nic nie czyściłem ani nic nie robiłem w tym miejscu, poza tym bardzo dbam o rower. Nawet folia nie dała radę tego zakryć żeby nie było widać. Wie ktoś może czy da się coś jeszcze zrobić w tej sprawie?
  4. update: Reklamacja została uznana.
  5. Na pewno dokręciłem z mocą 4 nm i nie byle jakim kluczem, zalecana moc dokręcenia bloków w instrukcji to od 5,5 do 6 nm, więc raczej nie możliwe, że bym tyle przekroczył. No chyba, że klucz jest źle skalibrowany. Mało informacji w internecie na ten temat czy da się w jakiś sposób dojść do tej płytki i ją wymienić czy raczej sprawa zamknięta?
  6. Cześć, Tydzień temu kupiłem buty sidi ego 6. Bloki look keo przymocowałem do buta, wkręciłem śrubki z mocą 4 nm kluczem dynamometrycznym. Po pierwszej jeździe chciałem zmienić ustawienie bloków i po demontażu bloków, płytka na której znajduje się gwint jest pęknięta razem z gwintem na dole w lewym i prawym bucie w jednym miejscu oraz w lewym bucie drugi gwint po przeciwnej stronie się skrzywił(nie da się dokręcić śrubki powyżej 1,5nm). Są to moje 3 buty i nigdy mi się to nie przydarzyło. Co w takiej sytuacji zrobić? Jest to moja wina, czy z butami coś jest nie tak?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...