Witam, w moim rowerze orzyszła pora na zniame blatu lecz aby to zrobić potrzebuję odkręcić ramię korby. Siłuję się z tym już dobre parenaścoe minut i nic
Zastanawiam się czy nie napsikać tam wd40 ale boję się o łoszyska
https://www.olx.pl/d/oferta/nowa-kaseta-10-50-sram-gx-eagle-xg-1275-CID767-IDXXL8C.html
Prosił bym kogoś kto się zna aby przyjżał się ogłoszeniu.
Z góry dziękuje