Skocz do zawartości

mkdc98

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    23
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mkdc98

  1. wlasnie z kreceniem niekonmiecznie bo wczesniej moglem podniesc rower i zakrecic tylnym kolem w tył i sie luzno krecilo, a teraz od razu pedaly sie kreca. A w przod jak krece to od razu slychac piastę, a wczesniej na starej bylo slychac dopiero po przestaniu pedałowania
  2. tarcza ta sama co była w rowerze
  3. oraz gdy mocno dokręciłem to tarcza hamulcowa zdarła mi lakier z ramy (3 fotka na gorze ktora wrzocilem) bo dotykała do ramy po normalnym dokręceniu Jeszcze jedna rzecz wyczaiłem ale to juz ostatnia chyba Gdy kręcę kołem w przód to slychac jak piasta tyrkocze (tak jak powinno to być podczas kręcenia pedalami w tył) A gdy kręcę kołem w tył to pedały zaczynają się kręcić. A powinno to byc chyba na odwrot co nie?
  4. Zauwazylem pewien problem Zalozylem jeszcze raz to koło i gdy zakręce kołem to pedały tez zaczynaja mi się kręcić, gdy puszczam to w ciągu sekundy koło samo hamuje wraz z pedałami i im mocniej dokręcę tym ciężej to działa, jak tylko wloze oske bez przykrecania to łatwiej sie kręci pedałami ale nadal kolo hamuje w ciagu 1-2 sekund
  5. piasta jest dosyc popularna i nie powinno z nią byc problemów. Kupiona gotowa do przeplecenia, ma dziesiatki tysiecy sprzedanych jest to koozer xm490pro koło dałem do przeplecenia w jednym z lepszych warszawskich serwisow bo mieszkam obok i sie umowilem 2 tyg wczesniej wiec raczej chlopaki wiedzieli co robić.
  6. Wlasnie niestety nie, jestem po przeprowadzce i jeszcze nie zabralem rzeczy z mieszkania. mam tylko taka podstawową skrzyneczke z narzędziami
  7. Nie mam bacika i klucza do kasety
  8. Troche sam się bawiłem i jest coś takiego jeszcze, że gdy nie dokręcam koła tylko jest zakręcone tak na 10% tylko zeby trzymało się to mogę kręcic pedałami normalnie lecz koło samo dosyć szybko wyhamowuje. A jak dokręce śrubę czy tam ośkę do końca tak jak powinno być to nagle mam blokade Więc mam nadzieje ze problem lezy gdzie indziej bo nie chce mi sie kolejny raz umawiac na serwis zeby przeplesc piaste na starą
  9. ogolnie jest wszystko okej, ladnie ona wyglada. juz pokazuje i jeszcze jedna fotka
  10. Hej, dałem koło do serwisu do przeplecenia i korzystając z okazji założenia nowej piasty. Zapleciona została piasta na tych samych sprzychach bo mowili ze super dobrał mi się rozmiar więc wyszło korzystnie finansowo. Problem polega na tym. Założyłem nowo zaplecione koło i po dokręceniu śruby mocującej koło nie mogę zakręcic pedałami ani w przod ani w tył. Nie da się po prostu jechać rowerem, da się jedynie go pchać. Zaprowadziłem go więc do serwisu (byłem 5min przed zamknięciem ) i na szybko mi powiedzieli że piasta jest za krótka bo powinienem miec 148mm a mam 142mm. Co w takiej sytuacji mogę zrobić? Trzeba od nowa zaplatać koło z inną piastą czy da się coś wykombinować? Zmienić śrubę mocującą koło ? Jak ktoś ma jakiś pomysł to proszę o odpowiedź Rower polygon tambora g4 Piasta tylna koozer xm490pro 142x12 / TA [THRU] / HG / 6B - ta ktora jest nowa zalozona Tak a propo to na stronie sklepu w opisie jest że piasta ma 142x12 ta oryginalna co była zakładana, a jednak taki sam rodzaj mi nie pasuje do roweru. : alloy disc brake 12x142mm 32h 6b for sprocket A to jest piasta ktora była kiedyś w tym kole
×
×
  • Dodaj nową pozycję...