Skocz do zawartości

Siditrek

Nowy użytkownik
  • Liczba zawartości

    8
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Dodatkowe informacje

  • Skąd
    Warszawa

Osiągnięcia użytkownika Siditrek

Świeżak

Świeżak (1/13)

  • Dedicated Rzadka
  • Od miesiąca
  • Od tygodnia
  • Pierwszy post
  • Conversation Starter

Ostatnio zdobyte

0

Reputacja

  1. 3 dzień rajdu. Jestem w Kruszwicy. Jadę charytatywnie aby zachęcić ludzi do wspierania fundacji w której jest mój syn. Wczoraj zostawiłem gdzieś kask. Mimo że siły Opuszczają to pozostaje moc aby dojechać. Mam problem z dretwiejacym palcem. Muszę dojechać do Wyrzyska ale nie wiem czy nie skroce tej trasy w dniu dzisiejszym
  2. Tutaj jest pewien patent ale trzeba by było go przerobić na szybkiego montarzu
  3. W sumie wystarczyły by same piasty, gniazda i kwestia zrobienia amortyzacji.
  4. Czy w moim poście jest mowa o dzieciach? Poza tym szukam rad a nie demotywacji, jasno wyznaczyłem temat poszukiwań To jest myśl tylko gdzie tego szukać? Jak wymyślę ten patent to będzie proste rozwiązanie które zrewolucjonizuje produkt
  5. Chciałem zastanowić się nad amortyzacja tej przyczepki. Pierwszym moim pomysłem było: zrobienie drugiej osi którą montowało by się za pomocą taki samych wejść w miejsca montażu koła, przy pomocy podobnych bolców i tu w tej ramie można zrobić amortyzacje-wejcie koła oprzeć stabilnie w łożu opartym na sprężynie. Drugim pomysłem jest zrobienie na tym samym pomyśle resorów Trzecim cos w tym stylu https://wozimysie.pl/blog/blog-wozimysiepl/kiedy-wybrac-przyczepke-z-amortyzacja-a-kiedy-bez Co byście zrobili aby w miarę łatwo, bez specjalistycznych rzeczy zrobić taka amortyzacje?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...