Chciałem zastanowić się nad amortyzacja tej przyczepki.
Pierwszym moim pomysłem było: zrobienie drugiej osi którą montowało by się za pomocą taki samych wejść w miejsca montażu koła, przy pomocy podobnych bolców i tu w tej ramie można zrobić amortyzacje-wejcie koła oprzeć stabilnie w łożu opartym na sprężynie.
Drugim pomysłem jest zrobienie na tym samym pomyśle resorów
Trzecim cos w tym stylu https://wozimysie.pl/blog/blog-wozimysiepl/kiedy-wybrac-przyczepke-z-amortyzacja-a-kiedy-bez
Co byście zrobili aby w miarę łatwo, bez specjalistycznych rzeczy zrobić taka amortyzacje?