Skocz do zawartości

rolfzrybnika

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    43
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez rolfzrybnika

  1. O, dokladnie nad tym samym sie zastanwiam. Generalnie, im szerzej tym lepiej, przynajmniej tak dzisiaj twierdza producenci
  2. a tak przy okazji, jakies info, czy nowa wersja Sid Ultimate z Charger Race Day 2, jest poprawiona wzgledem poprzedniego Race Day? Czy problemy - np szybkie przegrzewanie sie oleju w Race Day 1 - zostaly naprawione?
  3. Ew jeszcze w gre wchodzi Factory SC 32, na OLX jest nowka za 2,5k, tylko offset wiekszy, nie wiem na ile to zmieni wlasciwosci jezdne... https://www.olx.pl/d/oferta/amortyzator-fox-factory-32-step-cast-29-100-kashima-nowy-fv-d37g-CID767-IDYXwPW.html
  4. Ten, ktory dostlaem z rowerem, jak rozumiem, to ten problemowy? Sorry za zawracanie glowy, ale niezle z tym zamieszanie, a nie chce rezygnowac z jezdzenia na rowerze, jak wezme go w gory na urlop i sie okaze, ze sie tlumik rozlecial 😕
  5. Co to znaczy 'pełny charger'? Czy ten wideł należy do tych mniej problemowych? Sid Select+, przyjechał z Cannondale Scalpel HT3 Kupiłem Vitusa z 2022 z Sid Select, i jak rozumiem ten mój jest problematyczny - szukam, na co wymienic, i trafił się select+
×
×
  • Dodaj nową pozycję...