Nie pasuje mi to że ściskają podczas hamowania nie tylko bieżnię tarczy ale też i pająka. Druciarstwa typu tam podkładka, tam coś innego nie lubię z racji że jak z samochodem chcę żeby wszystko działało tak jak powinno. A przy okazji chcę poprawić też siłę hamowania bo te hamulce co mam przy mojej masie czasem potrafiły nie wyrobić