Skocz do zawartości

gomez1982

Nowy użytkownik
  • Liczba zawartości

    9
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez gomez1982

  1. Nie pasuje mi to że ściskają podczas hamowania nie tylko bieżnię tarczy ale też i pająka. Druciarstwa typu tam podkładka, tam coś innego nie lubię z racji że jak z samochodem chcę żeby wszystko działało tak jak powinno. A przy okazji chcę poprawić też siłę hamowania bo te hamulce co mam przy mojej masie czasem potrafiły nie wyrobić
  2. Witam, w swoim rowerze wymieniłem koła i zostały zamontowane nowe tarcze RT-66. Nie sprawdziłem kompatybilności z moimi zaciskami którymi sa MT-395. I teraz jestem zmuszony wymienić zaciski i pewnie klamki również. Mam okazję kupić zestaw Saint za 700 zł w bardzo dobrym stanie. Za niewiele mniej mam nówki np. Deore. Do tego u siebie w rowerze mam starszy napęd więc klamki nie mogą być od hamulców x100 w nazwie. Myślicie że brać te Sainty czy szukać po internecie osobno zacisków i klamek pasujących do moich tarcz i manetek ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...