Cześć. Od pewnego czasu zauważyłem hałas w trenażerze Elite Direto XR. Coś jakby skrzypienie, pojawiające się tylko przy treningu na niskiej kadencji (ok 60rpm). Wydaje się, jakby hałas występował częściej kiedy pracuje lewa noga. Testowane na 2 rowerach. Przy normalnej jeździe wszystko jest w porządku. Poniżej link do nagrania. Co to może być?
https://photos.app.goo.gl/UCHGYFeVdan6BK7Z9