Cześć. Zwracam się z pytaniem co polecacie jako pierwszą używaną szosę do 2tys. Zł. Jako że to pierwsza szosa nie chce na to wydawać majątku. Przeglądając forum w mniejszym przedziale przewija się sensa romagno. Znalazłem 2 takie oferty co uważacie ? A może rozglądać się za czym innym ?
https://m.olx.pl/d/oferta/rower-szosowy-sensa-romagna-CID767-ID1aubfm.html
oraz
https://m.olx.pl/d/oferta/trek-monda-alr-lekka-szosa-na-shimano-tiagra-CID767-ID19kOjO.html