Skocz do zawartości

chudy2355

Nowy użytkownik
  • Liczba zawartości

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez chudy2355

  1. Cześć. Zwracam się z pytaniem co polecacie jako pierwszą używaną szosę do 2tys. Zł. Jako że to pierwsza szosa nie chce na to wydawać majątku. Przeglądając forum w mniejszym przedziale przewija się sensa romagno. Znalazłem 2 takie oferty co uważacie ? A może rozglądać się za czym innym ? https://m.olx.pl/d/oferta/rower-szosowy-sensa-romagna-CID767-ID1aubfm.html oraz https://m.olx.pl/d/oferta/trek-monda-alr-lekka-szosa-na-shimano-tiagra-CID767-ID19kOjO.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...