mareckiabc
Użytkownik-
Liczba zawartości
403 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez mareckiabc
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 11
-
Hak do samochodu już zamontowany teraz trzeba kupić bagażnik. Ktoś sie orientuje czy lepiej kupić bagażnik na 2 rowery i okazjonalnie dostawke na 3 czy od razu bagaznik na 3? Na ile bardzo odstaje bagaznik od auta? Czy jest to duzy problem czy jednak roznica miedzy 2 a 3 jest na tyle mała ze nie zwracac na to uwagi. Głownie bedzie wykorzystywany jako przewóz 2 rzadko 3. Dlatego mam wybrane dwa modele Yakima JustClick 2 + 1 - dwa rowery plus w razie potrzeby adapter na trzeci. https://www.yakima.pl/justclick-2#collapse_1 A drugi to bagażnikna stałe 3 rowery. Uebler i31 https://www.uebler.com/produkte/fahrradtraeger/details/i31-s
-
[Continental Terra Hardpack] coś podobnego?
mareckiabc odpowiedział chudzinki → na temat → Koła rowerowe
Jakie opony są na tej mieszance black chilli? -
[Continental Terra Hardpack] coś podobnego?
mareckiabc odpowiedział chudzinki → na temat → Koła rowerowe
Mam od zeszłego roku, ja polecam choć użytkowany głównie asfalt. W sypkim, szutrze raczej płaski bieżnik nie wroży sukcesów ale ja nie mam zastrzeżeń. -
[okazje i promocje] w sklepach internetowych
mareckiabc odpowiedział TheJW → na temat → Sklepy rowerowe
Na allegro łańcuchy XT w niskiej cenie https://allegro.pl/oferta/lancuch-shimano-deore-xt-ultegra-grx-cn-m8100-12s-12-biegow-1x12-15333024899 -
Jest tak jak piszesz.
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
mareckiabc odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Dasz linka do dętek? -
@bogus przeszukując internet udało mi się znaleźć pare zdjęć adaptera bikeyoke. Powierzchnia, która ma przylegać do manetki jest wyprofilowana i nie wiem czy to dobrze zagra z manetką, która ma tam płaską powierzchnie. https://r2-bike.com/BIKEYOKE-Matchmaker-I-SPEC-EV-Adapter-rechts-links
-
Serio za używana rebe dałeś ponad 1000 zł.
-
Super. Bardzo dziekuje, chyba to powinno pasować. Tak ja zamontuje po lewej stronie. Ze zdjecia wynika, że zarówno lewą i prawa wersje mozna zamontować po lewej stronie,zależnie jak sie chce ustawić. Tylko jak zdecydowac, które ustawienie czyli wersja bedzie wygodniejsza. Chyba mimo wszystko lewa wersje?
-
@bogus jest szansa żebyś podesłał linka? Przegladam i nie bardzo wiem który bedzie pasował?
-
Manetka u mnie. Teraz kwestia mocowania. Chciałbym zamocować ją do klamki XT I Spec EV, hmm potrzebny adapter, podobno wystepuje tylko jaki no własnie. Posiada ktoś informację o takim adapterze pasujacym do DT Swiss L2?
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
mareckiabc odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
Zamówiłem DT L2. Mechanik mówi, że będzie działać bo już taką zakladał.
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
mareckiabc odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
mareckiabc odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Chisel SX rozm. S - 12.5 kg. M - 12.65 kg - zważone. Rama podobno 1350 gr wyczytane. -
[Hamulec] Shimano Deore XT BR-M8100 dobranie odpowiedniej dlugości linki
mareckiabc odpowiedział kubam2957 → na temat → Shimano
https://cyklomania.pl/produkt/shimano-zestaw-xt-bl-m8100br-m8100-g05a-tyl-1700mm.html -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
mareckiabc odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Zdradzisz za ile się udało? -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
mareckiabc odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Podpowiesz gdzie kupiłeś? W jakiej były cenie? -
Będzie działała tez z FOXem push to unlock?
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
mareckiabc odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Łańcuch po ile wyszedł? Wysylka jest płatna? -
Ja już dostałem 2 identyczne takie maile. Za zakupy płaciłem przelewem a i tak jak widać dane wykradzione.
-
Dopiero zaczynam ale też chyba średnio.
-
Przeszukałem internet i nic ciekawego nie znalazłem. Nie chciałbym tych sterczących plastikowych FOXa i RS a ciężko z czymś aluminiowym ergonomicznym. Jedynie Squidlock ale tez jest 3 pozycyjny + dropper a na ten moment nie mam sztycy reg no i cena 600.
-
@vpablov hej mógłbym dopytać nt tej manetki?
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
mareckiabc odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
@Dokumosa czyli z SIDów jeśli brać to tylko Select+? A między Select+ a Fox Performance? Fox podobno bezproblemowy i czulszy jedynie trochę cięższy, droższy serwis imniej sztywny ale to akurat odwdzięcza się brakiem kłopotów z nim.
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 11
