Skocz do zawartości

Sansei6

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4 901
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    220

Zawartość dodana przez Sansei6

  1. Bo jest fanem zachodów i już
  2. Bo sielanka, a obok zające dokazywały
  3. Bo tylko kocyk i piknik w mieście
  4. Bo zachody słońca są piękne i jednak każdy inny, niepowtarzalny.
  5. Bo po deszczu taka soczysta zieleń
  6. Bo się trzeba pochylić i jechać, a nie gadać 😜
  7. Bo coś a propos truskawek
  8. Bo taka przyjemnie wyglądająca ścieżka, a piesek jak na pustyni
  9. Bo trochę znowu nad wodą
  10. Bo można się zatrzymać
  11. Bo zielono i słonecznie... było
  12. Bo wszyscy mają bez albo z, mam i ja
  13. Bo właśnie chwila na smażing plażing
  14. Zaraz ci powie ile zarabia i byś te Bieszczady kiedyś kupił 😜 A ja tam dziś pokręciłem po mieście i nawet zielono jest mimo, że park miejski zamknięty.
  15. Bo mamy podobnie duże koła, oni tylko trochę więcej gumy 😜
×
×
  • Dodaj nową pozycję...