Skocz do zawartości

Sansei6

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4 900
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    220

Zawartość dodana przez Sansei6

  1. Bo zapasy na zimę? Też jeszcze jest czym oddychać...
  2. Bo łapie każdy promyk słońca
  3. Bo długa prosta w lesie
  4. Bo teraz to przyjemnie jak świeci
  5. Bo żeby nie świeciło w oczy
  6. Co z tego, że wczoraj czyściłam rower, dziś go znowu ukurzyłem
  7. Były bele siana i zrobili z nich czołgi
  8. Bo taka wieś w mieście 😜
  9. Bo długa prosta... aż do Stolicy
  10. Bo ulubiony singielek o zachodzie
  11. Bo wyjazd z cienia i pod górkę
  12. Zekker piękna rosiczka. Bo alpaki na wypasie....
  13. Bo nawet jeden listek nie drgnął
  14. Bo na dobre, słoneczne rozpoczęcie tygodnia
  15. Mimo otarcia pojeżdżone, potem odkurzone i zmieniony łańcuch
  16. Bo piasek z nad Sahary był
  17. Bo zaczynam od cienia
  18. Bo Hex też chciał się tak toczyć...
  19. Wróciłem z pracy, zjadłem, zdrzemnąłem się 15 minut, dopompowałem powietrza w oponach i zrobiłem 40 km głównie polnymi dróżkami i objechałem moje miasto dokładnie dookoła.
  20. Z czasem do kasku się tak przyzwyczaisz, że nie będziesz go w ogóle czuł, chyba, że masz coś źle dopasowane. Ja czasem zapominam, że go mam i wchodzę w nim do sklepu itp. jak jeżdżę i coś załatwiam 😜
×
×
  • Dodaj nową pozycję...