Skocz do zawartości

Sansei6

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4 898
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    220

Zawartość dodana przez Sansei6

  1. Bo szuter pod lasem i błękit nieba....
  2. 20 km potem na myjni delikatnie płukanie felg i smarowanie łańcucha
  3. Bo na szczęście jeszcze dużo majówki
  4. Fajna rurka 😜 Ja dziś z dwoma młodymi jak 3 muszkieterów pokręciliśmy na tradycyjnego grilla
  5. Bo w taki weekend to lekko z górki
  6. Bo chyba jeszcze nikt nie zauważył, że truskawki zakwitły
  7. Bo czas na dluuuugi weekend
  8. Bo w oddali woda l, jeszcze zimna
  9. Bo pięknie pod górkę
  10. Bo dziś woda była tylko w dole, a jutro ma .....
  11. Takie słońce, że korzystając z wolnego nadrobiłem zaległości z weekendu w opaleniźnie i 4 h na rowerku po dość otwartych bezdrożach wyszło niecałe 50 km bo jednak większość czasu straszny wmordewind
  12. Bo zdjęcie potrafi pachnieć
  13. Bo taka kula ognia mnie goniła
  14. Bo nadal kręta ale lasem
  15. Bo krętą ścieżką
  16. Bo tych kwiatków pełno
  17. Bo może by jakimś mostem do weekendu przeskoczyć
  18. Bo coś być musi za zakrętem.... chyba poniedziałek 🙁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...