Skocz do zawartości

Sansei6

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4 898
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    220

Zawartość dodana przez Sansei6

  1. Na szczęście największe opady byłem akurat w pracy, na balkonie potem widziałem jak mi kwiaty podtopiła. Teraz będą się przetaczać burze przez różne rejony Polski, może i do Ciebie dotrą
  2. Po za ucieczką przed burzą po pracy, to późniejszym popołudniem trochę zakupów w rowerowym dla młodego. Potem przejażdżka po zakupy inne, a wieczorkiem trochę czyszczenia u młodego łańcucha i smarowanie, wymiana nóżki, montaż nowego oświetlenia.
  3. Dla młodego: - rękawiczki palczatki KLS - światło przód CAT EYE AMPP500 Dla mnie: Kaseta Shimano HG 51-8 na zapas. Dostałem bon od przyjaciół trzeba było spożytkować 😉
  4. Niedawno też tam byłem 😉
  5. Dokładnie mam tak samo, wolę pancerną wytrzymałość kosztem wagi i zastanawiania się czy mi coś padnie w podróży czy nie. Od kilku lat dzięki tym oponom nie wożę już pompki. A na początku dość blisko domu katowałem je po wszystkim ci znalazłem, szkło ostre kamienie, leśne dróżki z możliwym kolcami, nic ich nie ruszało. To teraz jeżdżę na spokojnie. Możliwe, że to ja je polecałem, bo chwalę je wszędzie 😜 Nie gonię za lekkością i szybkością tylko wytrzymałością i to jest dla mnie priorytetem. Nie startuje już w wyścigach, chcę spokojnie i bezpiecznie zawsze dotrzeć do celu 😉
  6. Bo ta chwila zatrzymania
  7. Dziś zmiana łańcucha, jak co 500 km. Trochę czyszczenia, lagi amortyzatora, napęd odtłuszczanie hamulców i jeszcze wieczorkiem z młodym ponad 25 km na luziku wykręcone
  8. Bo pięknie popołudnie było
  9. Organizm powiedział swoje, za dużo było wszystkiego na raz, masz energię j naładowane akumulatory i się ciśnienie, ale nie zawsze organizm trzeba rozładować do "5%" jak się to już odczuje, by cię się zaczęło dziać, bywa że już przy "50%" ... Dlatego warto pamiętać o odpoczynku, nawet jak się wydaje że mamy dużo sił Szybkiego powrotu do zdrowia
  10. Bo synowcowi chciałem pokazać moją starą budę, a tu takie nowości
  11. Bo zamku nie mam, a dworek może być?
  12. Bo w zielonej dżungli w stronę słońca
  13. Chodzi o Nakręconą Kręceniem, bo ja ją na fb obserwuje, normalnie rowerowo fenomenalna, szok
  14. Bo sprawdzacie budowy dróg to i ja - "Autostrada Wolności"
  15. On chce, tylko "mu się zsuwa" na sztycy
  16. Bo z synowcem na truskawki 😜
×
×
  • Dodaj nową pozycję...