-
Liczba zawartości
4 898 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
220
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez Sansei6
-
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
Sansei6 odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
Na szczęście największe opady byłem akurat w pracy, na balkonie potem widziałem jak mi kwiaty podtopiła. Teraz będą się przetaczać burze przez różne rejony Polski, może i do Ciebie dotrą -
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
Sansei6 odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
Po za ucieczką przed burzą po pracy, to późniejszym popołudniem trochę zakupów w rowerowym dla młodego. Potem przejażdżka po zakupy inne, a wieczorkiem trochę czyszczenia u młodego łańcucha i smarowanie, wymiana nóżki, montaż nowego oświetlenia. -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Sansei6 odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Dla młodego: - rękawiczki palczatki KLS - światło przód CAT EYE AMPP500 Dla mnie: Kaseta Shimano HG 51-8 na zapas. Dostałem bon od przyjaciół trzeba było spożytkować 😉 -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
Sansei6 odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
Dokładnie mam tak samo, wolę pancerną wytrzymałość kosztem wagi i zastanawiania się czy mi coś padnie w podróży czy nie. Od kilku lat dzięki tym oponom nie wożę już pompki. A na początku dość blisko domu katowałem je po wszystkim ci znalazłem, szkło ostre kamienie, leśne dróżki z możliwym kolcami, nic ich nie ruszało. To teraz jeżdżę na spokojnie. Możliwe, że to ja je polecałem, bo chwalę je wszędzie 😜 Nie gonię za lekkością i szybkością tylko wytrzymałością i to jest dla mnie priorytetem. Nie startuje już w wyścigach, chcę spokojnie i bezpiecznie zawsze dotrzeć do celu 😉 -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
Sansei6 odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
Dziś zmiana łańcucha, jak co 500 km. Trochę czyszczenia, lagi amortyzatora, napęd odtłuszczanie hamulców i jeszcze wieczorkiem z młodym ponad 25 km na luziku wykręcone -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
Sansei6 odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
Organizm powiedział swoje, za dużo było wszystkiego na raz, masz energię j naładowane akumulatory i się ciśnienie, ale nie zawsze organizm trzeba rozładować do "5%" jak się to już odczuje, by cię się zaczęło dziać, bywa że już przy "50%" ... Dlatego warto pamiętać o odpoczynku, nawet jak się wydaje że mamy dużo sił Szybkiego powrotu do zdrowia -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
Sansei6 odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
Chodzi o Nakręconą Kręceniem, bo ja ją na fb obserwuje, normalnie rowerowo fenomenalna, szok -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
Sansei6 odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
On chce, tylko "mu się zsuwa" na sztycy -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
Sansei6 odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
