Skocz do zawartości

[Fotelik i kask] - który lepszy?


isabell

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was ma pojęcie o fotelikach dziecięcych? Wybrałam dwa modele Polisport Wallaby evoluation Delux i Hamax Sleepy Lyx Polisport aktualnie jest droższy o 100 zł. od Hamaxa, ale który jest lepszy???

 

http://www.polisport.pl/leader/polisport.htm

 

http://www.m-c-m.pl/oferta/foteliki/hamax/..._basic_lux.html

 

Kolejna sprawa to kas dziecięcy potrzebuję taki od 48 cm. ale wszystkie, które znalazłam mają jakieś tandetne dziecinne malowanie. Wolała bym coś bardziej klasycznie pomalowanego i oczywiście dobrego jakościowo. Czy ktoś gdzieś coś takiego widział?

 

Z góry dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Zdecydowanie polecam foteliki firmy HAMAX! Są poprostu sprawdzone.

Dzisiaj jest promocja na Allegro i możesz trochę zaoszczędzić, tylko się pośpiesz :!!:

 

FOTELIK HAMAX KISS za 159,99 !!!

 

Co do kasku to polecam Tobie:

 

KASK KIDDY ZA 35 zł !

 

Sam mam dla mojego bobasa taki zestaw !

 

Fotelik i kask kupisz u jednego sprzedawcy !

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki model polisporta wybrałaś

Moja córcia a wcześniej syn jeżdzili w foteliku polisporta a jeszze wcześniej syn qzyna

Imho bardzo fajny z takim pałąkiem nad główką dziecka :D

o taki właśnie

foteliki.jpg

bardzo prosty montaż bagnet do zamocowania na rórze podsiodłowej taki że umozkiwia puszczenie linek do przerzutki czy w damskiej ramie linki hamulcowej.

 

A co do kasku to córcia jeżdzi w giro dla dzieci :D z namalowanymi delfinkami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą co wybierzesz to twoja sprawa. Ważne by był to produkt markowy ze wszystkimi atestami bespieczeństwa :)

Pamiętam, że szukając fotelika (wtedy dla kuzyna) wybraliśmy chyba jeden z droższych jakie spotkaliśmy w sklepach

tylko dlatego że zamocowanie nie kolidowało z łinkami i pancerzami

 

Co do kasku to wybierz razem z dzieckiem. Przymierz zobacz czy dziecku pasuje i czy nie uwiera. Ważne też by dziecku kask się podobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...