Skocz do zawartości

3 885 tematów w tym forum

  1. [Rama] Kuota, jakieś opinie ?

    • 0 odpowiedzi
    • 3,4tys. wyświetleń
  2. [stery] do mojej szosy

    • 0 odpowiedzi
    • 1,8tys. wyświetleń
  3. [pedały]

    • 0 odpowiedzi
    • 1,2tys. wyświetleń
  4. [szprycha] Mavic Aksium

    • 0 odpowiedzi
    • 3,2tys. wyświetleń
  5. [rower] Jaki rower kupic?

    • 0 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
  6. [rower] Merida Road 904

    • 0 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
  7. [rower] Kolarka do 3000zł

    • 0 odpowiedzi
    • 2,2tys. wyświetleń
  8. [rower] trek 7000 czy merida 5v lub 10v

    • 0 odpowiedzi
    • 2,5tys. wyświetleń
  9. [rower] TREK SL 1000

    • 0 odpowiedzi
    • 3,3tys. wyświetleń
  10. [skladak] do 1500zł

    • 0 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
  11. [osprzęt]campagnolo mirage 10s.

    • 0 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  12. [koło] do trenażera

    • 0 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
  13. [kierownica] czasowa/triathlonowa

    • 0 odpowiedzi
    • 2,7tys. wyświetleń
  14. [Obręcze] Mavic Open Pro Vs Cxp33

    • 0 odpowiedzi
    • 3,1tys. wyświetleń
  15. [sztyca] Jaka do karbonowej ramy

    • 0 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
  16. [rower] Pierwszy na szosę

    • 0 odpowiedzi
    • 920 wyświetleń
  17. [stery] Gdzie kupię stery?

    • 0 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  18. [rama] do 500 zł

    • 0 odpowiedzi
    • 957 wyświetleń
  19. [rower] Kelly's Urc 6.9 2010

    • 0 odpowiedzi
    • 2,2tys. wyświetleń
  20. [rower] Mój Kross Vission

    • 0 odpowiedzi
    • 1,2tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
  21. [rower] pomoc w wyborze

    • 0 odpowiedzi
    • 826 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2tys. wyświetleń
  22. [rower] Boardman. Prośba o opinie

    • 0 odpowiedzi
    • 4,3tys. wyświetleń
  23. [Pierwsza szosa] do 1600 zł

    • 0 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...