Skocz do zawartości

Diodek.pl

  • wpisów
    7
  • komentarzy
    14
  • wyświetleń
    18 963

O blogu

O oświetleniu rowerowym słów kilka...

Wpisy na tym blogu

LiitoKala Lii S1

Marka LiitoKala wydała niedawno nowy model ładowarki Lii S1. Ma to być docelowo następca Lii 100, ale z racji kompromisów, jej przyszłość stoi pod dużym znakiem zapytania. Zapraszam osoby ładujące akumulatory do swoich światełek na krótką informację dotycząc LiitoKalla Lii S1.

Dziubek

Dziubek

Podstawowa wiedza na temat ogniw 18650

Wielu z Was używa zapewne ogniwa 18650, czyli popularne ogniwa Li-Ion. A ilu z Was wie jak je testować ? Jak nie kupić bubla ? Na co zwracać uwagę podczas zakupu ? Na te, i inne, pytania odpowiadam we wpisie Kompendium wiedzy o akumulatorach 18650. Zapraszam wszystkich do lektury.

Dziubek

Dziubek

LiitoKala 202

To druga LiitoKala w moich testach.Też bardzo popularny model - Lii 202. Czy warto ją nabyć ? Przekonajcie się sami czytając mój wpis.

Dziubek

Dziubek

Tanie lampki tylne

Kolejny mini test, tym razem najpopularniejszych lampek jakie możemy spotkać. Ich kopie są niemal w każdym markecie. Koszt takiego światełka oscyluje w okolicy 5 złotych. Czy warto je kupić ? Sami się przekonajcie. Zapraszam do wpisu z krótkim testem małego oświetlenia rowerowego, część IV.

Dziubek

Dziubek

Tania lampka rowerowa na tył

Czy za 5 złotych można kupić lampkę rowerową wartą uwagi ? No pewnie. Przetestowałem kolejne światełko i muszę powiedzieć że to będzie to jeden z najlepiej zainwestowanych "piątaków". Oczywiście nie ma róży bez kolców. Lampka w zestawie nie posiada baterii, ale te można kupić za grosze w sklepie. Pisać można wiele, sami zobaczcie trzecią część taniego oświetlenia rowerowego.

Dziubek

Dziubek

Nowe świecidełko - srebrny Convoy s2+

Producent latarek Convoy nie spoczywa na laurach. Ostatnio dość często pojawiają się nowości latarek z serii "s2". W tym artykule przedstawię co zostało zmienione, i poprawione, w nowej latarce Convoy s2+. Zmian jest dość sporo, oczywiście większość na plus. Nie jest to jeszcze latarka idealna fabrycznie, ale coraz jej bliżej do tego. Zapraszam do lektury.  

Dziubek

Dziubek

Convoy s2+ kompletujemy zestaw na start

Witajcie.   Zapraszam do wpisu o tym jak skompletować zestaw na start z latarką Convoy s2+   Jest to jedno z najczęstszych pytań w temacie o doborze oświetlenia za 50 czy 150 zł na forum. Co z tego że ktoś zdecyduje się na niego, jak nie wie jakie akcesoria do niej dobrać. Po lekturze tego artykułu będziecie już wiedzieć :   - jakie są dostępne modele Convoy s2(+) w sprzedaży - poznacie jej najpopularniejsze odmiany - dobierzecie bez problemu ogniwo czy ładowarkę do kompletu - na koniec

Dziubek

Dziubek

×
×
  • Dodaj nową pozycję...