Skocz do zawartości

UWAGA! Trwają prace konserwacyjne. Część funkcji forum została tymczasowo zablokowana do zakończenia prac. Utrudnienia potrwają kilkadziesiąt minut.
Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Akceptuję
Zdjęcie

[Kraków] sklep lub komis - gdzie dobrze dobradzą?

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wspinacz

Wspinacz

Świeżak

• Nowy użytkownik GZ
  • 1 postów

Napisano 10 maj 2010 - 13:40

Witam serdecznie!

Planuje zakup pierwszego, ale własnego roweru. Mam 27 lat, 167cm i 66kg. Mogę wydać do 1 000zł. Nie wiem czy lepiej będzie mi kupić używany czy nowy. Moje potrzeby to szybki rower na miasto i szosę + łatwy teren (często odwiedzam dolinki podkrakowskie inne rejony gdzie są skały). Kiedyś jeździłem na treku taty i starej kolarzówce brata. I z moich skromnych doświadczeń dziś preferowałbym kolarzówkę, albo coś w stylu CX.

Proszę Was o doradzenie mi co za tą kwotę bardziej się opłaca - używka czy nowy? I gdzie (sklep/komis/giełda) mi ktoś dobrze doradzi przy zakupie roweru. Dzięki :wub:

Reklama

Reklama
  • Google

#2 Go23

Go23

Amator

• Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 11 maj 2010 - 21:00

całkiem niedawno sam kupowałem pierwszy rower i zwiedziłem każdy sklep rowerowy w Krakowie. Moim zdaniem jeśli chcesz porządnej opinii radzę wybrać się do sklepu na ul. klasztorną.

#3 Tomig

Tomig

Amator

• Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 26 lipiec 2010 - 06:39

Ja Polecam SECESJĘ są kompetentni i maja dobry serwis.
born to ride...

Reklama

Reklama
  • Google

#4 Krzysieek

Krzysieek

Amator

• Użytkownik
  • 89 postów

Napisano 01 sierpień 2010 - 01:24

Ja polecam tego gościa:

http://allegro.pl/sh...php?uid=1866655

Fajne, tanie używki sprowadzane z zachodu. Nie musisz kupować na allegro, możesz przejść się na Królowej Jadwigi. Naprawdę polecam. Sam kupiłem ten:

http://allegro.pl/it...s_silny_26.html

Bardzom zadowolony.
Dołączona grafika