Skocz do zawartości

[Sztywny widelec] Force 29


Rekomendowane odpowiedzi

Witqm

 

Krótkie pytanie o ten widelec - http://www.force-components.pl/index.php?d=produkt&id=2696&

 

Wiecie może jaki maksymalny rozmiar tarczy można zastosować w tym widelcu? Niestety do firmy nie mogę się dopisać, bo co chwilę wywala mi komunikat, że formularz zawiera "niedozwolone znaki".

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem nowe tarcze 160 mm więc to chyba zamyka sprawę. Na 180 plus amor mogłem się katapultować przy zbyt mocnym naciśnięciu. Więc myślę, że przy 160 raczej nie będzie tak źle. Składam rigida połykacza kilometrów. Uznałem, że jeżdżę po ciężkim terenie sporadycznie, za to dłuższe wycieczki zdecydowanie częściej, więc ponad 1kg mniej na wadze plus brak strat energii na bujanie amora, są nie w kij dmuchać. Trochę bolą koła 26 cali ale na przyszły rok może pomyślę o 29er, na razie ograniczają mnie fundusze (na ramę, kółka, opony i dętki jak nic półtorej koła).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wieść gminna niesie lekkie koła w 29erze to podstawa, więc zjedzą potencjalnie cały ten budżet w wysokości 1500zł ;)

A tak miej prześmiewczo - używaj tego co masz i dobrej zabawy. Akurat 26” ma obecnie te zaletę, że można wyrwać tanio sporo fajnych rzeczy, bo już niemodne, bo stare, bo leży, bo wyprzedaż, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...