Skocz do zawartości

[+/- 2500zł] Czas na pierwszą szosę


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Po 2,5 rocznej przygodzie z Zenkiem (Unibike Zethos 2013), przejechanych wspólnie 5k km, nadszedł moment, w którym stwierdziłam, że mi to się przecież marzy szosówka! :woot:

Mam 174cm i do wydania +/- 2500zł. Celuję w używany, zadbany sprzęt. Rozglądam się po allegro i olx, ale czy teraz jest dobry moment na zakup roweru? Czy lepiej wstrzymać się do wiosny?

Upatrzyłam sobie taki rower:

http://allegro.pl/rower-szosowy-szosa-specialized-carbon-s-works-105-i5883353252.html

Co myślicie? Nie mogę zbytnio znaleźć więcej informacji o tym modelu? Wart grzechu czy lepiej sobie odpuścić? Ew. do jakiej kwoty warto go licytować, żeby nie przepłacić?

Generalnie w podanym przedziale cenowym jakiego sprzętu mogę oczekiwać, żeby uznać, że udało mi się wypatrzeć "okazję"? Mam czas, nie śpieszy mi się z zakupem na razie  :002:

Chętnie wysłucham wskazówek co do zakupu.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli patrzec tylko na osprzet to nie warto. Tu jednak placisz za rame i karbonowy widelec oraz za marke Specialized. Osprzet mozna wymienic a pelna grupa 105 to cos kolo 1600zl. Ma 2300 da sie jezdzic, jedynie zrzucanie na mniejsze zebatki w dolnym chwycie jest niewygodne a wrecz niemozliwe. W gornym chwycie nie jest zle. Mialem takie klamkomanetki, zmienilem na najnowsze 105 i jest duzo przyjemniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widelec z węgla to dziś żaden szał, więc gdzie jakaś dopłata? Inna sprawa, że rower faktycznie niewart zainteresowania. Za 3000zł, które chciałby sprzedawca można szukać już nowego roweru na Tiagrze, a jak się uprzeć to niewiele dopłacając nawet z dodatkiem 105 się znajdzie.

 

Mając 2500zł celowałbym w: http://www.decathlon.pl/triban-520-id_8322663.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...