Skocz do zawartości

[Rower] MTB 26" za 1300 PLN - prosba o pomoc w wyborze


Verr

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Poszukuje roweru dla swojej dziewczyny (ale rama meska) do okolo 1300 PLN. Rower ma sluzyc do jazdy po miescie oraz czasami po delikatnym terenie (np lesne sciezki). Nie musi to byc super wypasiony rower bo dziewczyna nibwykorzysta jego potencjalu. Wstepnie myslalem nad Krossem Level A2 ale niestety modele z 2013 i 2014 roku maja juz wyczerpane zapasy rozmiarowek (S-ka albo M-ka). Co myslicie o Krossie Hexagon X5? Ewentualnie polecicie cos w okolicach tej ceny?

 

Pozdrawiam serdecznie!

 

wpadl mi tez Kands Energy 1300 w oko

 

http://allegro.pl/kands-energy-1300-vb-wysoka-polka-mtb-shim-alivio-i5291928863.html

 

Jak myslicie? Jak sie ma do hexagona x5? Ewentualnie jakies inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna ma zamiar jeździć po delikatnym terenie i chcesz kupować rower górski ?? Stanowczo odradzam, będzie się tylko niepotrzebnie męczyć na góralu. Lepszym wyborem będzie jakiś cross na kołach 28" jak :

 

http://allegro.pl/rower-spartacus-cross-4-0-shimano-2015-alivio-3x9-i5307600426.html

 

Często na forum polecamy ten rower (są jeszcze odpowiedniki jak Kands Maestro lub Lazaro v3), przez to forum przeszło już setki pozytywnych opinii o tych konkretnych rowerach także możesz sobie poczytać, w tej cenie lepszego nie znajdziesz a i jeszcze zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uh, myslalem ze MTB to nie bedzie "niewygodny" :) ja mam Krossa Level A3 i nie narzekam ani na predkosc ani na wygode, z tym ze ja preferuje jezdzic po lesie...

 

Nie, ona damki nie chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1300zł polecam Kands 1300. Zrobiłem na nim 3200km bez jakiejkolwiek naprawy. No może łańcuch ale to ja sam dla siebie wymieniam go co 1000km. Naprawdę super rower za taką kasę. Teraz przesiadłem sie na Kross Level B2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...