Skocz do zawartości

[Rower] Romet Rambler R-Line 29er 4.0 vs 3.0


Daniu

Rekomendowane odpowiedzi

Romet 4.0 ma lepsze hamulce, obręcze, tylną zmieniarkę i manetki i-spec. Z byt dużych różnic w jeżdzie między tymi modelami nie będzie .Według mnie nie warto, lepiej coś dokupić do roweru za te 4 stówy. 

Edytowane przez rodszyld69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę odmienne zdanie od rodszylda bo uważam, że zdecydowanie warto. O ile manetki  i zmieniarka to kwestia komfortu bo w szczegóły eksploatacyjne nie chcę wchodzić to już koła a przede wszystkim hamulce to podstawa, szczególnie dla gościa który mierzy 191cm na 14-sto kg rowerze. Bo zakładam że to nie jest rower po bułki ?

 

I nie trzeba do tego zjazdów w górach, żeby taki zestaw wymagał skutecznego hamowania a BR-M505 to jakiś rekreacyjny hamulec dla juniora do parku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce dadzą radę podstawa to dobre odpowietrzenie, tarcze i klocki. Zapewne w tych dwóch rowerach klocki i tarcze nie będą najwyższych lotów <_< Kumpel 100 kg żywej wagi nie ma problemu z zatrzymaniem się na swoich m395, więc nie widzę problemu aby te były jakieś słabe. Jak się dba o hample to żaden  nie powinien zawieść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...