Skocz do zawartości

[Jura] szukam chętnych na lekki wypad


Thalatta

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

jestem tu nowa i szukam chętnych na wspólny jednodniowy, raczej lekki (jeśli można to tak ująć) wypad na Jurę w weekend. Pomyślałam o Złotym Potoku, ale może ktoś zna inne przyjemne jurajskie szlaki, a do tego miałby jeszcze ochotę się wybrać? :)

 

pozdrawiam

M

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chetnie sie przejechal bo to parwie moje okolice, ale planuje wypad w gory potestowac nowy nabytek. Polecam rowniez Sokole Góry oraz okolice Zawiercia, Myszkowa i Poraju, ktore sa na trasie pociagu z Katowic, a moze jakies gory?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję na sobotę Ogrodzieniec i Zawiercie.

 

Witam , własnie myślałem o trasie  Za-cie - Podzamcze-Świniuszka , może okolice Rzędkowiec , itp. 

Jako , że w Za-ciu już nie mieszkam 12 lat i troche zapomniałem  chętnie zabiore się z kimś kto lepiej zna trasy - profil zdecydowanie pod MTB [ podjazdy , zjazdy ,czasami można rower wziąć na plecy ...jak najmniej asfaltu.  Jak ktoś ma jakiś track - można pomyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję na sobotę Ogrodzieniec i Zawiercie.

Chętnie bym wypróbowała tamtejsze trasy:) również preferuje jak najmniej asfaltu, ale niekoniecznie noszenie roweru na plecach...chociaż, jeśli nie będzie innego wyjścia...;p Pomysł jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym wypróbowała tamtejsze trasy:) również preferuje jak najmniej asfaltu, ale niekoniecznie noszenie roweru na plecach...chociaż, jeśli nie będzie innego wyjścia...;p Pomysł jest. 

 

coś takiego na niedzielę ??  ostatni post : http://www.forumrowerowe.org/topic/154955-zawiercie-niedziela-900/ 

 

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

jestem tu nowa i szukam chętnych na wspólny jednodniowy, raczej lekki (jeśli można to tak ująć) wypad na Jurę w weekend

 

Ja planuje jutro się wybrać w teren.Pociągiem do Wiesiółki,potem Pustynia Błędowska.A potem się zobaczy-najpewniej o Ogrodzieniec też zahaczę.Powrót pociągiem z Zawiercia.Nie mam ustalonej marszruty.Ta okolica jest ok: stężenie piasku i kamieni w normie.Dużo polnych dróg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mam ostatni tydzień urlopu i miałem taki zamiar na tym urlopie przejechać się po jurze więc się piszę obojętnie kiedy. Tylko zgadać się trzeba i jedziemy:-)
Z resztą wyjdę z inicjatywą, Thalatta jako założycielka tematu czy pasuje Ci w czwartek zrobić ten wypad? Czy komuś by pasował czwartek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...