Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą


kamar59

Rekomendowane odpowiedzi

@uraz, a ja mam wrażenie, ze kolega się za dużo szymonbike'a naczytał i na siłę próbuje jego teorie wcielać w życie...

 

Czekałem na coś w tym stylu... Era post szymonbike i ludzie tak przewrażliwieni na punkcie rowerów szosowych, że nawet stwierdzenie "na szosę najlepsze są buty szosowe" potrafi niejednego wyprowadzić z równowagi. Ciekawy jestem jakie by były reakcje gdybym wstawił tu zdjęcie 7 kg 29-era do XC z platformami  :laugh:

 

Co do składania roweru celujesz na tej ramie w coś z Shimano czy Campanoglo?

 

Sram force 22 z korbą red, hamulce DA-7800, kaseta DA-9000, łańcuch KMC. Jednym słowem - składak. Właściwie to przekładam graty z obecnego Supersixa z racji tego, że nowy jest w wersji Hi-mod i waży ok 200g mniej.

Edytowane przez uraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Post w tym wątku myślę, że odpowiedni na poczatek ;)

Przedstawiam moją szose, składana używka, majstrowałam, zmieniałam ramę i elementy już nie raz. Waga na dziś niewiele poniżej 7,3kg i nadal "tworzę" ;) ( ograniczone fundusze są pewną zapora) , osprzęt Campa 

Na koszyk nie patrzec, już wymieniony ;)

Na pytania chętnie odpowiem 

 

 post-190142-0-30177900-1438545091_thumb.

post-190142-0-30177900-1438545091_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tle waszych sprzetów, moja wypada całkiem średnio, ale dzieki ;)

Niektóre części są mocno sfatygowane, ale postawiłam na wage i fajną okazje cenową, stąd ogólna waga w stosunku do włożonego kapitału jest całkiem niezła ;) 

Dzięki za odnośnik ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pixon, może w Twoim przypadku tak właśnie jest, nie będę się z tym spierać. Jeśli chodzi o mnie, to nie stać mnie na nowe, lekkie i drogie nowe części, dlatego wybieram używki, kupowane zazwyczaj po sezonie, albo w okazyjnych cenach, lub odkupione "po znajomości". A dla mnie frajda też jest większa, gdy co jakiś czas coś dokładam/zamieniam. Co kto woli ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

co sądzicie o moim rowerze ? :) Kosztował mnie 200 zł + około 100 zł jakieś opony itd. Razem maksymalnie kosztował mnie 300 zł, wart tej ceny? Proszę o jakieś opinie.

http://zapodaj.net/33e494ef77754.jpg.html

http://zapodaj.net/719efc93ad793.jpg.html

http://zapodaj.net/248664f8c34e0.jpg.html

 

PS

Sorry, źle wstawiłem.

Edytowane przez combi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@combi

Później odmalujesz to będzie wyglądać jak nówka nie śmigana :) a skoro już się publicznie pochwaliles to teraz śmigaj ;P

Raczej go przemalowywał nie będę, wolę żeby zachował oryginalny wygląd. A co to jazdy, to właśnie wczoraj znowu zacząłem coś tam śmigać po ponad rocznej przerwie, aczkolwiek przy moich warunkach fizycznych (czyt. brak kondycji plus nadwaga) jest ciężko osiągnąć jakieś dobre wyniki. No ale powoli do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...