Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam.

Rafał z UK.

Mam szosówke taką tańszą i ciut droższego MTB.

Oba sprawiają mi dużą frajdę.

Jeżdżę rowerem rekreacyjnie i droższego sprzętu raczej kupować nie zamierzam ani nie zamierzam być jakimś strasznym maniakiem rowerowym.

Po prostu jeżdżę, bo sprawia mi to przyjemność. Zaczęło się od ostatnich wakacji w Polsce.

Kupiłem nawet hybrydę i MTB żonie, żeby jeździć razem.

Tak że w sumie mamy 4 rowery :-)

W Walii mamy dużo ścieżek rowerowych asfaltowanych i offroadowych.

Już parę lat temu zrobiłem do tematu podejście ale wtedy nie wyszło, teraz mam nadzieje zająć się tym sportem bardziej regularnie ale nadal tylko rekreacyjnie.

Dzisiaj kupiłem kurtki przeciw deszczowe w lidlu, tydzień temu bluzy i spodnie.

Przez rok jeździłem rowerem do pracy ale mam za blisko i nie sprawiało mi to przyjemności, takiej jak obecne kilku godzinne wypady na rowery z żoną lub z kolegami.

Super sport i sposób na spędzanie czasu.

Dużo trenowałem na rowerku stacjonarnym, więc forma jest nie najgorsza, na początek :-)

Po rowerku lubię wypić parę piwek :-)

Edytowane przez raf7701
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Grzesiek, dzisiaj dołączyłem do grona forumowiczów. Przygodę z rowerem zacząłem na nowo od niedawna po bardzo długiej przerwie. Mam nadzieję uczynić z jazdy swoje główne hobby i w miarę możliwości poświęcać temu każdą wolną chwilę  :icon_cool:

Mój obecny sprzęt to Leader Fox Evolution.

 

Pozdrowienia dla wszystkich cyklistów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Mam na imię Maciej. Od nieco ponad dwóch miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Krossa Black Edition 6.2. Przygodę z rowerem zaczynam od nowa po ponad 20 letniej przerwie. Kiedyś jeździłem rowerem szosowym, tym razem postawiłem na "górala". Na rower wróciłem w sumie z dwóch powodów. Po pierwsze moja córka lubi jeździć na rowerze no i był już czas najwyższy dla niej wyjechać gdzieś dalej poza parking i osiedlowe alejki. Po drugie chciałem poprawić swoje zdrowie i kondycję. Na razie robię niewielkie trasy, do 30km po różnym terenie - pola, las, ścieżki rowerowe.

 

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Piotrek. Od czerwca tego roku wróciłem do jazdy rowerem (9km do pracy) po kilku latach przerwy, staram się jeździć regularnie, mój rower to treking słowacki Dema Arosa, forum już mi sporo pomogło w doborze osprzętu i odzieży. Rower bardzo przyjemnie pozwala mi na spędzenie czasu, wiadomo kondycja itp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Mam na imię Patryk, jestem z Dąbrowy Górniczej. Na rowerze jeżdżę od zawsze; przez parę lat próbowałem swoich sił w kolarstwie grawitacyjnym, potem wróciłem do "górskiego" i tak mnie już trzyma od kilku sezonów ;). Obecnie jestem na etapie zmiany sprzętu, co przyciągnęło mnie do tego forum.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...