Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich,

 

Michał z Zielonej Góry, zaczynamy przygodę (o ile można tak powiedzieć) z paczką od tego sezonu. Forum już przegrzebane, widać wiedzę i potencjał. Mam nadzieję że będzie pomocne, i kiedyś ja również będę mógł dzielić się wiedzą i doświadczeniem.

 

Piona :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

na imię mi Piotrek, choć możecie mnie też wołać Mike :) mieszkam w Katowicach. Rower towarzyszy mi całe życie, choć ostatnie 2 lata go zaniedbałem (praca, samochód). Przez to posypała mi się rowerowa paczka, a teraz znajomi już nie mają tyle wolnego czasu co za szkolnych lat. Mam nadzieję, że tutaj znajdę kompana/ekipę do wspólnych rowerowych wycieczek po bliższej i dalszej okolicy.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składam wszystkim wyrazy uszanowania, mam na imię Bartosz, 19-letni adorator rowerów z okolic Rawy Mazowieckiej. Mam cichą nadzieję, że dzięki społeczności tego forum rozwinę swoją wiedzę i umiejętności w zakresie jazdy a także innych kwestii miłych i przyjemnych bo w końcu związanych z rowerami :D 

Pozdrawiam bardzo serdecznie! ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

 

mam na imię Kuba i pochodzę z Tucholi (woj.Kujawsko-Pomorskie) rower jest dla mnie źródłem transportu ,rozrywki i dobrego oraz zdrowego samopoczucia.

 

Pozdrawiam Was wszystkich i życzę świetnych osiągów ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem z Bydgoszczy, od lat czytuję forum. Uwielbiam rowery, jeździmy i z osobna i całą rodziną.

Teraz nadeszła pora kupc nowy rower, potrzebuję pomocy, stąd rejestracja i pierwsze posty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda trafiłem tu po paru dniach, ale zawsze. Dzień dobry. Mam na imię Paweł. Jeździłem kiedyś po okolicznym lesie, ale z przyczyn zdrowotnych musiałem zrezygnować. Po latach mogłem wrócić do roweru. To mój drugi sezon i cieszę się, że dalej mogę jeździć. Po udanym poprzednim sezonie doszedłem do wniosku, że jeszcze warto kupić nowy rower, bo kolana wytrzymują. Kupiłem rower na 29" kołach. Do tego wreszcie świadomie kupiłem odpowiedni rozmiar ramy. Poczytałem trochę forum więc byłem mądrzejszy przy wyborze.

Pozdrawiam forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

 

Z tej strony Tomek z Czerwionki, forum przeglądam od dawna, ale dopiero kilka dni temu się zarejestrowałem. Mam nadzieję, że będzie nam się razem dobrze żyło:P.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Sengoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...