Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Serwus!

 

Na forum mnie przywiało gdy szukałem informacji na temat serwisowania roweru. Fajne miejsce to i myślę by zostać na dłużej. Wróciłem do banglania na rowerku rok temu, gdy w końcu postanowiłem przestać być kanapowcem. W te lato zaliczyłem już dwie dłuższe wyprawy z namiotem więc myślę że moja cykloza będzie się tylko pogłębiać  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Forum czytam od pewnego czasu, dzisiaj postanowiłem się zarejestrować.
W tym roku rzuciłem fajki, zacząłem trochę biegać i przeprosiłem się z rowerem. Do tej pory jeździłem crossowym, ale po wyjeździe w Izery z rowerami, postanowiliśmy z żoną kupić jakieś MTB. Jest również cichy plan na zakup jakiejś szosówki.

Pozdrawiam

Witek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim,

ja na forum udzieliłam się już parę razy, ale chyba czas najwyższy wykazać się odrobiną kultury i się krótko przedstawić. Mam na imię Ola, a swój związek z rowerem rozpoczęłam w wieku 17 lat. Późno, ale intensywnie. Teraz, każdy urlop spędzam na dwóch kółkach, spakowana w sakwy. Jestem zmorą serwisantów, przemądrzałą cyklistką, z uśmiechem mknącą na co dzień ulicami Warszawy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Mam na imię Tomek ,mieszkam we Wrocławiu ,już od dłuższego czasu przeglądam to wspaniałe forum więc przyszedł czas się przywitać.Po latach wróciłem do jeżdżenia na rowerze,do tej pory jeździłem motocyklami lecz przyszedł czas na zmiany i wróciłem do roweru.

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nazywam się Mateusz, w turystykę rowerową (bo tak mogę najlepiej określić swoje klimaty) na poważnie wkręciłem się dość niedawno. Głównie jeżdżę po Warmii i Pomorzu, a w wolnych chwilach zajmuję się swoim 20-letnim Schauffem, przy którym zawsze jest coś do zrobienia. :D

 

Poza tym studiuję, a moją pasją jest geocaching, który świetnie idzie w parze z zamiłowaniem do rowerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Grzegorz, rowerami interesuję się od bardzo dawna, kiedyś też sporo jeździłem szosowym sprzętem.

Niestety minęło sporo lat od tamtego czasu, braki w czasie, sprzęcie i takie tam...

Ale właśnie trochę mi się poukładały sprawy i od razu postanowiłem wrócić na rower :)

Niestety bardzo szybko okazało się, że "nie mam nogi" :( ale cóż kręcić kręcić i jeszcze raz kręcić i powinno być lepiej.

Swój powrót postanowiłem zacząć od złożenia sobie mojego nowego MTB :) mam na to całą zimę więc spokojnie, właśnie zakupiłem ramę Leader Fox'a Evolution, wiem że to nie wypas ale na moje obecne możliwości w zupełności wystarczy.

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pod swoim pierwszym tematem się przywitałem bo ten przeoczyłem, forum śledzę od dłuższego czasu. Mikołaj z Bydgoszczy, wcześniej kręciłem na poskładanym przez siebie mtb 26" od 4 lat śmigam na szosowym singlu też poskładanym i teraz znów zatęskniłem za mtb ale 29er mnie kusi. Jedynie co to nie mam kolan(więzadła). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Mam na imie Jacek i jestem z Zabrza. Forum przegladalem juz jakis czas wczesniej, ale dopiero teraz postanowilem sie zarejestrowac :)

Moja przygoda zaczela sie od trekkinga Cuba LTD Terra 28", ale po paru wycieczkach z kolegami po jakims tam terenie stwierdzilem, ze jednak MTB bedzie bardziej odpowiedni dla takich iventow takze od paru dni w garazu parkuje tez zielony Cube Attention 29". Jako, ze rowery maja co dzwigac (206cm, 123kg), to oba sa najwieksze jakie byc moga ;)

Mam nadzieje, ze wiele sie z forum dowiem pd bardziej doswiadczonych rowerzystow ;)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam się wszystkim, jestem Dawid :) Forum przeglądam od niedawna i dopiero wchodzę w ten biznes :) Za cel postawiłem sobie doprowadzenie mojego "roweru" (bez cudzysłowia tego szajsu rowerem bym nie nazywał) do stanu jako takiej używalności w czym to forum mi bardzo jak dotąd pomaga :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

Na imię mam Maciej. 3 dni temu zakupiłem swój pierwszy od dwudziestu lat rower i zamierzam przemieszczać się nim jak najczęsciej o ile oczywiście pozwolą na to warunki pogodowe. Mam nadzieję przy tej okazji zrzucić kilka zbędnych kilogramów ;) Nie ukrywam, że w temacie rowerowym jestem totalnym laikiem i niniejsze forum (i jego doświadczeni użytkownicy :thanks: ) bardzo pomogli mi w podjęciu decycji jaki rower kupić. Przeczytałem sporo porad i doszedłem do wniosku, że najlepszy dla mnie będzie rower crossowy, a konkretnie Kands Maestro... i kiedy już bardzo przemyślana i poparta głęboką analizą decyzja została podjęta, warunki transakcji dogadane telefonicznie i wystarczyło tylko dokonać przelewu, pojawiła się (mam nadzieję) okazja. Otóż znalazłem na OLX ledwie co wystawione ogłoszenie z mojego miasta na używany rower w cenie mniej więcej nowego Kandsa, z tą różnicą, że na pełnym osprzęcie Deore XT :woot: . Nie zastanawiając się zbyt długo, podjąłem całkowicie spontaniczą decyzję i jestem nowym właścicielem używanego IDEAL INTEGRATOR'a :sorcerer: produkcji greckiej. Z tego co zdążyłem się zorientować w Polsce ta firma jest bardzo mało popularna, a raczej wręcz nieznana. Mam ogromną nadzieję, że spontan wyjdzie mi na zdrowie i nie okaże się totalną pomyłką, a rower posłuży mi jeszcze przez najbliższe kilka lat. Pozdrawiam

Edytowane przez fishburger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tu Łukasz z Wrocławia. Na forum jestem już jakiś czas, ciekawe treści itp. Na co dzień siedząca praca także po powrocie na jednoślad, po jakichś 7 latach (nie pytajcie) właściwie poczułem że mam takie coś jak nogi. Kupiłem ostatnio rowerek w miarę niezły, kupiłem też rowerek dla swojej lubej także będziemy śmigać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam na imię Łukasz.  Chciałbym przywitać się z Użytkownikami tego forum.  Obecnie jestem szczęśliwym użytkownikiem roweru Kands Maestro. Powoli jednak kiełkuje pomysł na zmianę roweru na rower szosowy. Tereny w których namiętnie użytkuję sprzęt to sląsk oraz okolice Andrychowa i Wadowic.

Pozdrawiam

kiszczu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników rowerów :) Do jazdy rowerem powróciłem po paru latach,wcześniej jeżdziłem przez lata polskim wyrobem Wigry 3 ,następnie pseudo MTB z marketu. Teraz po latach użytkuję hybrydę Schwinn Voyageur 7 który został nieco zmodyfikowany, wymienione zostały przerzutki,hamulce,klamki na Deore XT ,dodałem oświetlenie i licznik Cateye. Na razie najdłuższe trasy jakie pokonuję to 35km i stopniowo będę  zwiększał dystans w celu powrotu do dawnej kondycji. Zaraziłem tym swoją Drugą Połowę która użytkuje Kands Opera 28. Pozdrawiam  

post-177954-0-00644300-1412811872_thumb.jpg

Edytowane przez gacus2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam wszystkich forowiczów!!!

 

Mam na imię Kuba, jestem zarażony bakcylem rowerowym, od dziecka, ale objawy się strasznie nasiliły po przeprowadzce w Bieszczady, do Sanoka, górskie klimaty tylko pogłębiają chorobę,a  żona załamuje ręce, 

 

 

Cieszę się że dołączam do grona zacnych użytkowników forum, do zobaczenia  w ciekawych wątkach!  :woot:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam all, Łukasz z tej strony.

Mieszkaniec Rudy Śląskiej.

Uzytkownik Rockridera 6.3 po modyfikacjach...

Jeżdżący glownie do pracy, ale i wycieczki tez się trafiają, choć rzadko z powodu braku czasu.

A co do terenu, to zdecydowanie poza asfaltem.

I zonę do roweru przekonałem....

 

Pozdrawiam

Lucas76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...