Skocz do zawartości

Bikresi, zapraszają na wspólne kręcenie :)


karpik75

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja dobrze czytam, o Wiśle? kiedy macie zamiar jechać? dokładnie? Trasa jak zawsze przez las i Goczałkowicką tamę czy jakoś inaczej? w jedną stronę to może i bym się zabrał asfaltowe trasy po 90km już zaliczałem więc trochę bardziej spiąć poślady to i do Wisły się dotoczę... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, że zbliża się majówka to pora coś zorganizować. Wszystkich serdecznie zapraszam na wycieczkę do Pszczyny, która się odbędzie albo 2 maja albo 3 maja, w zależności jaki termin bd bardziej pasował większości. Godzina 10.00, zbiórka na Piotrowicach pod bankiem ING, co wy na to? Kto się pisze niech daje znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, że zbliża się majówka to pora coś zorganizować. Wszystkich serdecznie zapraszam na wycieczkę do Pszczyny, która się odbędzie albo 2 maja albo 3 maja, w zależności jaki termin bd bardziej pasował większości. Godzina 10.00, zbiórka na Piotrowicach pod bankiem ING, co wy na to? Kto się pisze niech daje znać

 

 

hey:)

to przez lasy na murckach? przez paprocany? to będzie jakieś 60 km w jedną strone? bo szukam przewodnika wycieczki muchowiec - paprocany bo póki co tylko pobłądziłam po murckach:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam bardzo panowie dziekuje za wspolne kręcenie kolkiem , ale teraz będę to robil sam. Niestety Filip zabardzo mnie wil , moze nie samym podejściem do sprawy wtorkowego wyjazdu a raczej jego slowami w jakie to wszystko ubral. Dla mnie to dziecko które nie zasmakowalo życia a sie dwoje i troje by z wami jezdzic mając prace i rodzine. Ciezko jest ale sie staram . A jak kogoś proszę by raz w zyciu mnie poszedl na reke a on wali mi glupim tekstem przez sluchawke to zygac mi sie chce. I tu Filip o irlka czy inne osoby nie chodzi. Jestes zbyt zapatrzony w siebie. Ale wracajac do początku. Dziekuje za wspolne pedalowanie. Ja z niego nie zrezygnuje. Poznalem parę szlaków , teraz sprobuje sam swoich sil pierwszy test w srode. Milego

 

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hey:)

to przez lasy na murckach? przez paprocany? to będzie jakieś 60 km w jedną strone? bo szukam przewodnika wycieczki muchowiec - paprocany bo póki co tylko pobłądziłam po murckach:/

 

Tak trasa wypada przez lasy na murckach i nie tylko. Zgubić się tam można, bo oznakowanie słabe ; ) Łatwiej jechać przez Podlesie i dalej przez Tychy.

 

Ja wam bardzo panowie dziekuje za wspolne kręcenie kolkiem , ale teraz będę to robil sam. Niestety Filip zabardzo mnie w######il , moze nie samym podejściem do sprawy wtorkowego wyjazdu a raczej jego slowami w jakie to wszystko ubral. Dla mnie to dziecko które nie zasmakowalo życia a sie dwoje i troje by z wami jezdzic mając prace i rodzine. Ciezko jest ale sie staram . A jak kogoś proszę by raz w zyciu mnie poszedl na reke a on wali mi glupim tekstem przez sluchawke to zygac mi sie chce. I tu Filip o irlka czy inne osoby nie chodzi. Jestes zbyt zapatrzony w siebie. Ale wracajac do początku. Dziekuje za wspolne pedalowanie. Ja z niego nie zrezygnuje. Poznalem parę szlaków , teraz sprobuje sam swoich sil pierwszy test w srode. Milego Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express

 

Tomek ...

 

Nie jesteś pierwszą i z całą pewnością nie ostatnią osobą, którą Filip powiedzmy to drażni swoim podejściem. Nie wiem dokładnie, jak było, usłyszałem skrót i tyle. I nie wymiguj się, widzę Cię z nami na trasie do Pszczyny i nie ma, że nie. Swoim tokiem myślenia, czyli jazda, tam gdzie nie da się przejechać ostatnio też mnie nieźle zagotował. Olej to i kręćmy dalej razem.

 

Jak coś, to pisz na pw, dzwoń, zgadamy się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trasa wypada przez lasy na murckach i nie tylko. Zgubić się tam można, bo oznakowanie słabe ; ) Łatwiej jechać przez Podlesie i dalej przez Tychy.

 

 

Tomek ...

 

Nie jesteś pierwszą i z całą pewnością nie ostatnią osobą, którą Filip powiedzmy to drażni swoim podejściem. Nie wiem dokładnie, jak było, usłyszałem skrót i tyle. I nie wymiguj się, widzę Cię z nami na trasie do Pszczyny i nie ma, że nie. Swoim tokiem myślenia, czyli jazda, tam gdzie nie da się przejechać ostatnio też mnie nieźle zagotował. Olej to i kręćmy dalej razem.

 

Jak coś, to pisz na pw, dzwoń, zgadamy się ;)

 

 

trase paprocany - pszczyna - goczałkowice poznałam, bardzo fajna trasa, można jechać i jechać, a km leca;) bardziej mnie zastanawia ten nieznany odcinek;)

jakie są parametry grupy albo raczej jej tempo poruszania się?;) czy jestem mile widziana?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

trase paprocany - pszczyna - goczałkowice poznałam, bardzo fajna trasa, można jechać i jechać, a km leca;) bardziej mnie zastanawia ten nieznany odcinek;)

jakie są parametry grupy albo raczej jej tempo poruszania się? ;) czy jestem mile widziana?:>

 

Oczywiście, że jesteś mile widziana ;) Parametry grupy ; parę osób bardziej zaawansowanych, które zawsze poczekają na resztę, więc się nie martw. Grupa to skład mieszany, więc dostosowujemy tempo, do najwolniejszego uczestnika wyjazdu, nawet gdy nagle przód grupy puści się tempem ekspresowym. Nic się nie bój, sama nie zostaniesz na trasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jesteś mile widziana ;) Parametry grupy ; parę osób bardziej zaawansowanych, które zawsze poczekają na resztę, więc się nie martw. Grupa to skład mieszany, więc dostosowujemy tempo, do najwolniejszego uczestnika wyjazdu, nawet gdy nagle przód grupy puści się tempem ekspresowym. Nic się nie bój, sama nie zostaniesz na trasie ;)

 

 

to wkońcu początek sezonu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam bardzo panowie dziekuje za wspolne kręcenie kolkiem , ale teraz będę to robil sam. Niestety Filip zabardzo mnie w######il , moze nie samym podejściem do sprawy wtorkowego wyjazdu a raczej jego slowami w jakie to wszystko ubral. Dla mnie to dziecko które nie zasmakowalo życia a sie dwoje i troje by z wami jezdzic mając prace i rodzine. Ciezko jest ale sie staram . A jak kogoś proszę by raz w zyciu mnie poszedl na reke a on wali mi glupim tekstem przez sluchawke to zygac mi sie chce. I tu Filip o irlka czy inne osoby nie chodzi. Jestes zbyt zapatrzony w siebie. Ale wracajac do początku. Dziekuje za wspolne pedalowanie. Ja z niego nie zrezygnuje. Poznalem parę szlaków , teraz sprobuje sam swoich sil pierwszy test w srode. Milego Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express

Jak mam ciągle pod ciebie cokolwiek ustawiać to już dziękuje, wyszło szydło z worka, MY możemy jechać TY chcesz jechać to MY musimy przełożyć tak wg Tomka wygląda wycieczka. Chyba odwrotnie mniejszość do większości się dostosowuje! Samolub z cb wyszedł i tyle w temacie. Jak nie rozumiesz pewnych spraw, dlaczego akurat w ten dzień to już nie nasz problem jest, powodzenia ci mimo to życzę!

Nikt pod cb specjalnie nie bd rezygnował z spotkania z rodziną czy wyjazdu dawno zaplanowanego

 

Oczywiście, że jesteś mile widziana ;) Parametry grupy ; parę osób bardziej zaawansowanych, które zawsze poczekają na resztę, więc się nie martw. Grupa to skład mieszany, więc dostosowujemy tempo, do najwolniejszego uczestnika wyjazdu, nawet gdy nagle przód grupy puści się tempem ekspresowym. Nic się nie bój, sama nie zostaniesz na trasie ;)

Dokładnie Devil ma rację owszem mile jesteś widziana, milo kogoś nowego poznać, mimo wypięcia się Tomka zapraszam serdecznie w imieniu grupy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... Pax! Pogoda na najbliższe dni jest średniawa. Osobiście mam wolne od jutra i chętnie wyskoczę na Pszczynę (na którą wstępnie już ustawiałem się z Filipem). Tyle że jeśli chodzi o mnie to w rachubę wchodzi tylko środa, czwartek lub piątek. Ustalmy zatem termin. Na czwartek zapowiadają całodniowe opady, jutro może się wszystko zdarzyć (choć ma nie padać), najładniej ma być w piątek… i chyba to byłby najlepszy termin: większość ma wolne, ma być ładnie – tylko jechać :) Co Wy na to?

 

Nakacukochamtylkociebie – każdy jest mile widziany i czuj się zaproszona, tak jak pisałem we wstępie, jeździmy różniście, ale zawsze razem :)

 

Tomek – jak pisał Devil, nie pindol, tylko się szykuj na Pszczynę.. tyle w temacie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam wolne od środy, więc się jakoś ugadajcie, a ja się dostosuję. Jechać jeszcze chce Zuziu, z którym szczegóły spotkania obgaduję na bs.

 

@ Tomek ; tempo średnie podawane, jak rozumie według licznika Filipa ? My jedziemy 22, a Filip ma 30 :P

Haha, u mnie środa zajęta, tak jak mówi Karpik piątek najlepszy by był

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...