Skocz do zawartości

[Wycieczki] Wrocław zgłoś się. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam fajnych bardziej agresywnych tras we Wrocławiu. Znalazłem w lesie Osobowickim przy wyjeździe po lewej stronie jadąc w stronę AOW. Jest tam fajna pętla z tym, że krótka. Jeśli nie wiecie o czym pisze to w kleje mapkę o które miejscu piszę. Gdzie jeszcze szukać takich ścieżek. Ostatnio byłem w lesie rędzińskim i tam nie udało mi się znaleźć trasy której nie pokonał bym rowerem miejskim..;p W lesie Pilczyckim też jest kilka metrów przyjemniejszej ścieżki. Gdzie jeszcze warto się udać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniec! Są jeszcze tereny południowo wschodnie. Lasy w okolicach Kotowic, Siechnic. Jest tam sporo ciekawych miejsc. Znajdzie sie nawet singielek albo dwa i jakieś bobki wystające z ziemi na kilkanaście metrów i to całkiem.techniczne ;-) Dam tracka pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że miasto. Gdy x lat temu przeprowadzałem się tutaj z północy, też miałem cichą nadzieje że górek będę miał pod dostatkiem, a tu gucio. Komary, krzaki i woda...

Jak już się wypowiadasz to podaj konkret :P   Może byc Kilimańdziaro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki na pewno odwiedzę te miejsca:)

 

...poza tym to miasto a nie jakieś góry,parków,lasków i zieleni masz pod dostatkiem ale cos bardziej to już poza Wrocławiem.

Wiadomo, że jak sie chce pojeździć to z miata trzeba wyjechać ale w tygodniu z tym problem..;p  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dominiku, nie dramatyzujmy... Bez wydarzenia na FB da się zyć... Nie raz byłem na ustawkach, które umawiane były tradycyjnie (np. telefonicznie), niekoniecznie na FB lub jakimkolwiek forum... I się odbyły, i było fajnie...

Problem nie polega na utworzeniu jakiegoś wydarzenia, tylko na dystrybucji informacji o nim wśród ludzi... FB ma tą przewagę nad Forum, że zagląda tam więcej ludzi, a i sama informacja jest precyzyjniejsza (czas, miejsce, uczestnicy - to wszystko masz podane w jednym miejscu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam! byli by chętni na pośmiganie we wro lub w okolicach, lub na jakiś dłuższy wypad w najbliższy wtorek lub środę?

 

można jechac zarówno szosówkami jak i mtb, mam też samochód, można zrobić dalszego tripa np jechać w okolice dzierżoniowa samochodem, i stamtąd uderzyć w góry sowie.

jestem otwarty na wszelkie propozycje :) odpada enduro/fr/dh, bo mam tylko sztywniaka mtb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niezbyt wycieczkowo, ale sporo osób z regionu tu zagląda.

Jest we Wrocławiu jakiś spec od uszczelniania opon (potrzebuję uszczelnić Geax Saguaro kevlar na obręczy DT XR 4.2D)?

Zależy mi na czasie, bo w sobotę maraton, a tylne koło smętnie stoi na dętce.

Oczywiście co do kosztów dogadamy się, lub polećcie jakiś serwis, gdzie mogą mi to zrobić na CITO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam, planuje w najbliższym czasie wybrać się na kilkadziesiąt amatorskich kilometrów w okolicach Wrocławia i mam pytanie do osób, które trochę lepiej znają trasy.

Chcę wybrać się do Brzegu Dolnego przez Wilkszyn i inne wioski, a wrócić trasą nad Odrą. Na gmaps trasa nad rzeką wygląda zachęcająco, ale z doświadczenia wiem, że raczej nie można jej ufać, bo to co wyglądało na przejezdne na miejscu okazywało się chaszczami albo ultraścisłym rezerwatem. 

Czy orientujecie się może jak wyglądają nasze nadodrzańskie ścieżki/wały? A może macie jakąś ciekawszą alternatywę dla okolic Brzegu, Urazu itp.

 

Będę wdzięczna z informacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...