Skocz do zawartości

[korba+platformy]street


magnus

Rekomendowane odpowiedzi

Da bomby za 99 zl tez lapia luzy, kumpel ma i ma luzy
Toć ja to napisałem, chyba że nie zrozumiałeś...
Panowie, to jak z wyborem korby na kwadrat do streetu za max 150 zł ?
Nie ma takich! Street, to naprawdę duże przeciążenia i nie ma co się w kwadrat pchać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO, Alivio kontra FiveD/IsoFlow pod względem wytrzymalości kwadratu to ten sam syf. Nie gadajcie, że nie możecie dozbierać i się nie ganiać z tym, bo się będzie sypało po poł sezonu...to nie ma wogóle sensu. Dodatkowe 150PLN da się skołować i nie mówcie mi że nie. Są urodziny, imieniny dziadkowie itd...można coś opylić lub zamienić na gorsze, np. telefon(Tak jak ja, K700i >-> T28s :confused: ). Sądzę, że jak władujecie te 150PLN w taką korbę, to już macie je praktycznie wywalone w błoto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TE pedałki ALIEN 2, sa fajne? jak z trzymaniem buta u nich?

 

Ponawiam pytanie (Marc1n nie odzywaj sie juz:P) którą korbe na kwadrat byś wybrał z tych trzech:

http://allegro.pl/show_item.php?item=78231715

http://allegro.pl/show_item.php?item=78363295

http://allegro.pl/show_item.php?item=78226344

I czy te dwie pierwsze roznia sie tylko osłonką (czy to jest rockring czy zwykła pierdoła w tych korbach?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od dawna, ale zgodze sie z Mar1nem, ze korba na kwadrat syfiata jest (sam myslalem, ze moja wytrzyma dluzej, ale na krzywej tez da sie jezdzic :confused: ). Ale z trojga zlego wzialbym pierwsza, bo najtansza, a od niby isoflow "dual" niczym sie nie rozni, poza badziewnym rockringiem :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no panowie maja racje jak juz masz kupic korbe to lepiej dozbierac do ISIS bo tak naprawde teraz w zime nie pojeździsz za wiele, a za to w cieplejsze dni jak bedziesz katowac ten kwadrat to sie pożegnasz z ta korbą szybko(zależy tez jak bedziesz jeździć).Jednakze jak juz tak bardzo cos kupic to wziąłbym Stronglit'a bo jednak isoflow to kupa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i strong lite:) jeszcze tylko wyczaje od sprzedajacego z allegro na jak długą oś jest i zamówie. A co do tego że w zimie nie pojeżdze - BŁĄD, od 3 lat śmigam w każdą zimę , pore itp. Latem jest to 4-5 razy w tygodniu, teraz ok 3 razy w tygodniu wiec... wypraszam sobie że nie jezdze w zimie :D

DLA PRAWDZIWEGO BAJKERA SEZON TRWA CAŁY ROK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tą korbę, to radziłbym kupić w www.arnik.freshsite.pl , bo bedziesz i tak miał tanio. Będziesz mógł wziąć razem z pedałami(nie będizesz pąlcił dwa razy za przerzutkę), wybierzesz sobie kolor korby jakiś inny(w tym wypadku czarny)i ogólnie - Sklep to nie allegro, jakby nie patrzeć...

 

PS. Też jeżdżę zimą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wasze wypowiedzi i cały czas gnoicie kwadrat ;)

Niestety nie mam swojego zdania bo na kwadracie śmigałem tylko w XC i sprawował się dobrze - nie wiem jak w dirt/street.

Hmm niedługo będe kupował suport i być może korbę (zależy od funduszy) i moze zastanowię się nad ISIS.

Moi kumple mają suport FSA PowerPro pod kwadrat, ale widziałem też wersję pod ISIS (atrakcyjne cenowo) - będzie to działac dłużej niż pół sezonu? :)

No i nie ma problemów z instalacją tego dziadostwa? (pewnie trzeba specjalny klucz pod ISIS :D)

Korbę pewnie bym kupił Duro w odpowiedniej wersji do suportu ;]

Warto dozbierać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście kozaki bo macie moze tarcze na tyle i wasze hamulce chodza prawie tak samo w kazda pore roku tak :P Ja mam v-brake i jak jest zima to wiadomo co sie dzieje.Ja tam w zime wychodze tylko jak nie ma tego ciulstwa(błoto pośniegowe,ciapa :)) bo wtedy cos moge zadziałac z hamulcami.Moze byc mróz ale musi byc sucho.Zreszta ja mam dwa rowery wiec na jednym robie to co najbardziej lubie na na drugim jeźdze jako pan od XC :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QUOTE

(nie będizesz pąlcił dwa razy za przerzutkę)

 

 

Hmmm, ciekawe stwierdzenie . Widze, ze karpik zaszkodzil .

:) Noś, tak to jest po świętach. Przerzutke z przesyłka się myli :P

 

Jasnę, że warto do ISIS'a dozbierać, ale do takich zestawów jak ja podałem, IMHO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera wie, jeden kumpel ma i w sumie nie narzeka, bardziej na lamiace sie pakiety, ale chyba nie o tym mialem mowic :) .

 

Ja mialem i mam vke jeszcze i wiem jak jest, maskara, klocki sie scieraja w trybie turbo, bo zapychaja sie syfem i obrecze cierpia, dlatego od 3 tygodni jezdze i skacze bez hampli (tylko wszyscy stojacy w promieniu ladowania musza uciekac :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kywak mial chyba na mysli ze po prostu nie uzywa hamulca, bo chyba nie sciagnal calkiem hamulcow?

A co do tego to ja 3 tygodnie temu wywaliłem własnie tarczówke i na vkach siedze i nie narzekam, smigalem juz teraz w sniegu ze aż wózek przerzutki zanurzony był w zaspie i nie było tak tragicznie vki+nogi+spadochron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze jezdze na zdjetych hamplach, bez przerzutki mam zupelnie wolna kierownice (dzieki temu dzisiaj nauczylem sie barspiny krecic w godzine :D ). Co do tego czy jest to glupie, to mozna by dlugo dyskutowac, latalem juz tak na dirtach skakalem dropy i moge troche powiedziec, jest caly czas dyskomfort, ze jak cos pojdzie nie tak, to nie mamy wyjscia, ale z drugiej strony jezdzenie bez hamulcowa uczy miec oczy dookola glowy i rozwagi, tak, zeby wszystko przewidziec na 5 minut do przodu :) . I jeszcze jedno, nie mozna mowic o tym czy to jest glupie czy, samemu tego nie probujac, bo rozmawianie o czyms o czym nie mamy pojecia nie jest specjalnie madre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...