Skocz do zawartości

[Poznań] Unibike Evolution czarno - czerwony 21"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów,

Dziś (02.05.2011) ok godziny 16:40 - 17:30 skradziono mój rower spod C.H. M1 przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu. Opis roweru:

Unibike Evolution 2009 czarno – czerwony,

Rama 21", nr seryjny : YO8L127493

widelec czarny SR Suntour XCR LO 100 mm (blokowany), nr seryjny : 10APD2621

opony Semi slick : tylna - Schwalbe Hurricane (nowa), przednia: Kenda Kobra z pomarańczowym okręgiem.

 

Tylna przerzutka Deore, korba FSA Dyna Drive, pedały mocno porysowane,

kierownica i sztyca Uno, czarne koła z odblaskami. W momencie kradzieży miał założoną kieszeń Author pod siodełkiem, puste uchwyty pod licznik Sigma i przednią lampkę na kierownicy oraz na sztycy pod tylną lampkę, odblask na kierownicy, srebrne szyny pod błotniki.

 

Jeśli Ktoś posiadałby jakiekolwiek informacje na temat w/w roweru, bardzo proszę o pilny kontakt:

kom: 501 897 874

mail: marcin1091@interia.pl

 

pozdrawiam

Marcin

post-139697-0-70236100-1304375456_thumb.jpg

Edytowane przez Schwefel
regulamin pkt.2b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla właściciela pewnie żadnego. Ale sam tam często rower zostawiam i jestem po prostu ciekawy z czym męczył się złodziej przy kradzieży (skoro pod M1 to raczej ludzi się tam sporo kręci i nikt jak widać nie zareagował - o ile było jakieś zapięcie)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w moim mieście w centrach handlowych na parking rowerowy skierowana jest kamera monitoringu - może warto by policja poprosiła o nagrania z kamer?

 

Owszem, miejsce jest monitorowane, podałem tą informację Policji zgłaszając kradzież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...