vuki Napisano 28 Lutego 2011 Napisano 28 Lutego 2011 ostatnio ciągle łapie gumę, dętki strzelają przy wentylach (przód i tył) używam KBIX, nie mam wielkiego wyboru w sklepach miejscowych co polecacie? czy da się to miejsce przy wentylu skleić lub wzmocnić na zapas?
marioo3 Napisano 17 Kwietnia 2011 Napisano 17 Kwietnia 2011 Wcześniej miałem dętki Maxxis ultra light czy coś takiego i też mi pękały, teraz przesiadłem się na dętki Michelina (chyba tak to się pisze) i od dłuższego czasu zero kapci, także polecam, tylko nie wiem po co w nich taki długi wentyl presty
Aurox Napisano 18 Kwietnia 2011 Napisano 18 Kwietnia 2011 Tylko CST, 11 zł i są super. Całą zime stały i zeszło tylko do 7 barów. Ciężkie.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.