Skocz do zawartości

[Pedały] Pytania o SPD


wojas2000

Rekomendowane odpowiedzi

A ja odpowiem na pierwsze pytanie tematu.

Pedały spd pozwalają mocno ograniczyć buksowanie koła na podjazdach. Dzięki wykorzystaniu szerszego zakresu obrotu korb, możliwym staje się bardziej płynny obrót korbą, a tym samym ograniczenie zrywu tylnego koła:)

 

 

Dzieki za odpowiedz :icon_cool: Kto ma pedaly Time Z Control? Niech wyrazi swoja opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość połączenia SPD z platformami?(Jazda w butach SPD, ale także w normalnych) Jeśli tak, proszę o jakieś propozycje.

 

Cena razem z butami koło 400 zł.

 

jak dla mnie to szkoda prądu na SPD z paltformą, jak spróbujesz to już nie będziesz chciał jeździć w obuwiu cywilnym,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynając przygodę z SPD kupiłem Shimano 545-ki. Pomijając fakt, że platforma się rozsypała po miesiącu, to "niby uniwersalizm" tego rozwiązania jest stratą kasy. W butach SPD wpinanie się w 545-ki jest trudniejsze niż w obecnych 540-ach, a przy zwykłych butach, nawet z dość twardą podeszwą odczuwalne jest pod zelówką zapięcie SPD. Zatrzask zawsze będzie wystawał ponad platformę, bo inaczej się nie zapniesz w SPD. Ponadto dużo szybciej zapychają się błotem. Polecam 540 lub 520 przy mniejszym budżecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...