Skocz do zawartości

[Licznik] Atech KE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!!

Mianowicie posiadam licznik ATECH KE http://allegro.pl/item1119560583_licznik_atech_ke_08_8_funkcyjny.html służy mi on już od 3lub4lat nigdy mnie nie zawiódł deszcz czy błoto działa sprawnie przejechałem nim już parę tys. Km I nic sie w nim nie uszkodziło. Kupiłem go w tamtych czasach za jakies 45zł z ciekawości porównałem go do licznika kolegi SIGMA BC 1609 który został kupiony za 95zł i co sie okazało?

Wszystko chodzi jak w zegarku mój licznik Atech niczym się nie różnił do Licznika Sigma który jest o wiele droższy [Ja jechałem 25k 1/2km u niego tyle samo ] no może się różni paroma funkcjami min Podświetleniem. Ktoś może posiada któryś z liczników ? Czy moj licznik to zwykły fart że tak działa? Proszę o wasze opinie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem, ale jak się dba tak się ma, ja mam licznik Techwell Mate 2 - swego czasu był średnio polecany, bardziej były sigmy, sigmy nie miałem, ale Mate 2 działa już 7 lat bezawaryjnie - deszcz, śnieg, a skończyło się na wymianie baterii, no i śruby z tyłu pordzewiały - ale licznik igła. Kosztował 35zł, teraz jest ciężki do dostania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...