Skocz do zawartości

Leader Fox Team !!


Robert

Rekomendowane odpowiedzi

za 2 dni bedzie miesiąc jak mam lisa

zrobiłem w tym czasie 400 km (mierzone na oko)

wszystko cyka idealnie pomimo tego ze przebiłem dętkę i napęd jest już trochę brudny

 

To umyj.. ja naped myje co 200 km bodajze chyba ze w deszczu jade to czesciej ;] Mojemy niedlugo pstryknie 2000 i normalnie wszystko dalej tyka super.. oprocz wymiany tej manetki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 eni temu pisałem, że u mnie ostatnio bez większych awarii... do wczoraj... Zderzyłem się z drzewem i proszę - http://img98.imageshack.us/my.php?image=roerkolouh6.jpg i http://img98.imageshack.us/my.php?image=kolo1ys4.jpg .

Wyrwałem 17 szprych na 36, obręcz jest oczkowana i kilka "oczek" sie przestawiło w obręczy zmieniając lekko jej kształ, ogólnie cała obręcz zmieniła kształt, a co najgorsze - rozeszła się na łączeniu... Całe szczęście tarcza jest prosta i piasta działa dobrze...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjeżdżałem wąską scieżką z dość dużą prędkością i na zakręcie, na błocie zniosło mi tył i zachaczyłem o przewrócone drzewko (miało jakieś 2-3m wysokości), od uderzenia pękła obręcz, a całe to drzewko wbiło się miedzy szprychy i wkręciło się i tak przejechałem z nim z 10m, a w efekcie tego wyrwanie szprych.

Rama teraz gdy stoi bez koła wydaje się być nie naruszona po za obtarciami lakieru; jak już wspominałem tarcza i piasta też całe; sam zacisk stracił sporo lakieru i przerzutka ma jeszcze większy luz niz miała.

Mi się nic nie stało po za mega zdenerwowaniem :)

 

Zamówiłem juz double track'a, więc koło będzie troszkę lepsze niż było :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez wypadek w górach, te moje opony to juz chyba do pieca tylko sie nadają :)

 

jechałem moze 2 metry za kolega po wąskiej scieżce i po obu stronach koleiny i obok jeszcze jedna taka głęboka, wpadłem do jednej przednim kołem, troche porzucało i jakos wyszedłem, przerzuciło mnie do drugiej i to samo, no i trzecia była bardzo głęboka no i koło zablokowało i tak bokiem przez kiere poleciałem dobrze ze na trawe a nie jakies kamienie, żadnych uszkodzeń więc jest spoko :)

 

dzis zrobiłem 191.7km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzieki i powodzenia w niedziele, ja w niedziele postaram sie zrobic ok. 100km :rolleyes:

 

a dzienny rekord mam 301km więc te 191km niby mało a taki zmeczony byłem, no ale te 191 to było trzeba sie po górach meczyć i końcówka byłem juz wykończony.

 

a dziś uznałem ze od moich rogów ZOOM bolą mnie ręce, ściągłem je i zobaczymy jak sie bedzie jeździło, znaczy sie jak na razie 33km i jest ok, a i rower lżejszy o 162gramy i jakos lepiej wygląda :angry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej w Capa T6, to chyba zalewałeś go olejem ?

 

ja kiedys do mojego XCP 75LO nalałem do lewej goleni w sumie prawie do samej góry, moze 5cm zostało, ostatnio odkręciłem korek a tam prawie nic nie było, a wszystko było suche, na dole imbusy i korek u góry suchy, to pewnie od tego ze po każdej jeździe zostaje na goleniach troche oleju i go wycierałem i tak sobie ubyło <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jakiegos czasu cos mi jakby gdzies stukało, i to głownie przy jeździe po dziurach i pochyleniu roweru, cały czas myslałem ze to przednia piasta, moze luzy albo cos, rozebrałem no i luzów nie ma, dzisiaj jechałem po kamyczkach i juz nie mogłem wytrzymać, zatrzymałem sie i postanowiłem rozłączyć przedni hamulec, ruszam i jade kawałek i stukanie ustało ;)

no wiec chyba trzeba pomału szprychy naciągnąć, a wogóle to dziwne, te klocki Shimano chyba sa strasznie twarde, bo na klockach Avida mi sie tak nie robiło, póki co bede z tym smigał, i chyba jak bede wymieniał klocki hamulcowe to naciagne tez szprychy :033:

 

dziwne ze takie stukanie i strzelanie to zawsze w takim miejscu ze w zyciu by sie nie pomyslało ze moze cos akurat w tym miejscu stukać, a ja myslałem juz ze jak nie piasta to moze amor ma luzy czy coś, a tu taka pierdoła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katsumoto, widzę nieciekawie z ramką...

 

A ja mam prośbę do posiadaczy dragstarów i szczególnie cocainek - zobaczcie czy u was górne rury tylnego trójkąta są idealnie proste...

Dziś przeglądałem ramkę i po zdeżeniu z drzewkiem prawa rura jest wgnieciona w dół na jakieś 3-4mm.... lewa prawie prosta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...