Skocz do zawartości

[kompatybilność] obręcze a szerokość opon- pomoc w wyborze


sEs

Rekomendowane odpowiedzi

Hello ! ;)

 

Szukam opon typu slick tylko na asfalt, jak najcieńszych tylko nie wiem jaka wejdzie na tą obręcz "RFR ZX24", nie wiem jaką ma szerokość

Cena w okolicach 200 zł za komplet :rolleyes:

Nie wiem czy to ma znaczenie ale waże ok. 70kg. :blink:

 

Może maxxis detonator,xentih albo kenda kwest? ,o i wiele dobrego słyszałęm o irc smothie.

Może ktoś z was słyszał coś o tych oponkach, a może polecacie coś innego ?

 

 

Z góry dzięki za pomoc :thumbsup:

 

btw. było sporo już takich tematów o ale ja po prostu nie wiem jak cienkie opony mogę kupić na te obręcze, a i bike jak w opisie (cube ltd team 09)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jeszcze jedna sprawa w tym temacie na forum (kompatybilność obręczy z oponami) o szerokości balonu opony ,

więc która liczba w opisie opony jest tą wartością np ta aukcja allegroto tąwartością jest etrto jest 40 czyli da się ją włożyć na moją obręcz według tej tabelki szertab.gif jeśli dobrze wszystko zrozumiałem ?

Może to brzmi głupio dla niektórych ale wole się upewnić :)

 

Dziękuje tym którzy się dotychczas wypowiedzieli :) cenię waszą pomoc :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

Mógłby mi ktoś powiedzieć jaki rozmiar "etrto" mają maxxis detonator 26x1,00 , 26x1,25 i 26x1,50, i jaki mają rozmiar schwalbe kojak 1,35 chociaż myśle że te się na oko zmieszczą ? :rolleyes: na żadnej aukcji na allegro nie ma napisane, troche to denerwujące :angry:

Szukałem na stronie producenta ale jakoś nie znalazłem, zależy mi na jak najcieńszych oponach na obręcze 19x559

Może polecacie coś innego ale z tego co czytałem to detonatory mają dobrą opinie, myślałem jeszcze o

-schwalbe kojak 1,35

-maxxis detonator 1,0 ? 1,25 ? 1,5 ?

-maxxis xenith 1,5

 

 

opony mogą być drutowane nie zależy mi na wadze :)

mam troche kasy ale wiadomo im mniej tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...