Skocz do zawartości

[rower] który z nich ?


Bolo369

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Pierawszy jest na zdecydowanie lepszyn osprzecie.\Amor, korba, manetki, przerzutki, kola to rzecz sporna bo sa zwolennicy shimano ale jest ich malo:). Czyli ogolnie mowiac pierwsza propozycja http://allegro.pl/it...kko_okazja.html jest zdecydowanie lepszym wyborem.

Mozna analizowac kazda czesc osobno i cos tam by sie znalazlo na kozysc FELT-a ale jako calosc ja polecam wlasnie ten.

Napisano

Oczywiście że pierwszy widać że to cross którym będziesz pędził po asfalcie więc dopłacanie za tarcze jest nie potrzebne.

Napisano

Oczywiście że pierwszy widać że to cross którym będziesz pędził po asfalcie więc dopłacanie za tarcze jest nie potrzebne.

 

Pierwszy jest Gekko, który ma tarczówki.

Być może osprzęt jest lepszy, ale co to za rama ? Jakaś dziwna, geometria jak do FR i jeszcze biała.

 

Ja wybrałbym Felta.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...