Skocz do zawartości

TrekBikeClub !!!


kacu

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem kupić Meridę...chodziłem,szukałem,zamawiałem,negocjowałem cenę....i co? i NIC.A to nie ma odpowiedniego modelu,a to rozmiaru,a to cena sztywna jak drut -więc korzystając z ostaniej obniżki za 1099 PLN kupiłem TO Metallic Green :grin: Czy To oznacza,że jestem w klubie TREKA ?:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG
Tak tak tak i to oznacza że musisz składke zapłacic :D  :mrgreen:

 

...no i jakies piwo postawic forumowiczom :grin: fajny rowerek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: LUDZIE!!! ja już i tak na liściach jadę....dobrze,że jest jeszcze lato i tyle zieleni dookoła....Żebym wiedział,że to tak ELITARNY klub to bym kupił Wigry2 - tam chyba taniej :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry z tych nerwów, a może głodu, wszystko mi się pokierało- oczywiście chodziło mi o Jubilata 2...A jeśli chodzi Treka :idea: to go jutro przemaluje na czarno,rzucę naklejki BEST i będę jeździł nocą,leśnymi ścieżkami...może mnie TREK`owcy nie poznają :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w klubie treka poza sezonem tez przewidzielismy obnizki wpisowego :D

O ile wiem to bizon i kacu jest od podejmowania takich decyzji :P w koncu nie może ucierpieć reputacja Treka :] Jak ktoś ma Treka to tez am kase na składke :D jedne amor mniej i juz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra odpracuję na polu... :| W międzyczasie dla poprawy humoru poczytałem sobie TO Patrz podpunkt- HUMOR -Seks i rower co mają wspólnego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tu cicho... :-o Pewnie naczytali się i kosmate myśli przyszły do głowy :?:... Ręce proszę w nocy trzymać na kołderce... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

rame jak przemalujesz i nakleisz naklejki jakies czadowe to i tak znawca Treka bedzie wiedzial, ze to Trek, chyba ze wymienisz rame :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...