Skocz do zawartości

TrekBikeClub !!!


kacu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Doskonały rowerek zmontujesz. Apropos nowości, to widziałem w sklepie kilka nowych ramek TREKa z zupełnie zmieniona geometrią. Czyżby jakas rewolucja ?? Moja najblizsza zmiana w sprzęcie to pedały+buty SPD i nowa korba 44, bo 48 zbyt twarda.

 

Witam, dzięi za uprzejme słowa ;) Ehhhh niestety od wtorku czekam już na linki ;p Zamówiłem jednak Jagwire "bursztynowe". Nie mogłem znaleźć jednoznacznej odpowiedzi co do teflonowych linek/pancerzy. Wiec postanowiłem sam się przekonać. Pozostała jeszcze korba i sprzęt będzie gotowy :mrgreen:

 

Jak znajdę czas to Wam wstawie fotkę, bo mi się strasznie podoba mój przyszły rower :]

 

Kacu a coś więcej na temat tych tajemniczych ram :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz te "stare" ;) zdjęcia http://xc-zone.jgc.pl/forum/viewtopic.php?p=6261#6261 i to jest to co widziałem dzisiaj, bo zeszłoroczne 4300 miały z przody in sync, a teraz była gila :mrgreen:

Ja mam 4400 z 2004 ;)

 

aaa widizałem dzisiaj jakiś model GF i sorki dla pasiadaczy, ale takie wieśniackie kolory miał że szkoda gadać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No to teraz wszystko jasne ;) :!:

 

Swoją drogą naprawdę uznanie za zdjęcia :!: Co to za aparat :?:

 

Ja mam pomysł taki.... sesja po złożeniu mojego TREK'a w krakowskim ogrodzie botanicznym 8) Zobaczymy co z tego wyjdzie : :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak,

1. ramy o których pisałem to modele 2004 i tylko kilka było zmianionych, przedewszystkim tylny trójkat.

2. Bizon jest Skarbnikiem i cała kasa dla Niego

3. MOja skromna osoba prezesuje, zastepce juz mamy, tak więc pozostają związkowcy.

No i ew. sekretarz. Poszukam nowości Treka na sieci i dam linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

 

Oto mój TREQ w pokoju młodszego brata :Dhttp://www.cyklokrak.pnth.net/aa_trek.jpg

 

Przedwczoraj, po dwóch tygodniach czekania dostałem wreszcie linki. Nie ma to jak poczta :?

 

A wkrótce walentyki, więc dojdą koszyczki i bidony od mojej Myszki :lol:

 

No i zostaje tylko korba do kupienia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korba będzie XT '04, Bomber ma 110mm [więcej do XC mi nie trzeba;)] a V-brakei teź XT. Kiedyś przyjdzie czas na tarczóFki :D

 

To co widać na focie, to tylko tak wsadzone koła w ramę i widelec, rama jeszcze nawet sterów nie ma wmontowanych, wszystko mam na półeczkach 8) Rowerek "złożyłem" tylko do zdjęcia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ścigant będzie :)

 

Jeżdżę dużo sam, mieszkam w Krakowie, więc w weekend rower na auto i wziuuuum w góry :lol: Poza tym założyłem TEAM rowerowy [www.TEAM.cyklokrak.com] więc jeździmy sobie też w bliższej okolicy Krakowa ze znajomymi bikerami :)

 

Co do maratonów to startowałem w sezonie 2003. W zeszłym roku [2004] rozwinąłem już mój portal [www.CYKLOKRAK.com] do tego stopnia, że nie mam czasu na maratony. Tzn. jestem obecny podczas maratonów w Małopolsce, ale jako fotoreporter :mrgreen: Robię zdjęcia a potem wstawiam na stronę :P

 

Jakbym tyle czas poświęcał na rower co na pracę nad portalem, to nie tylko rower byłby ścigantem, ale także ja bym lepiej wymiatał korbą niż obecnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...