Skocz do zawartości

Scandia 2010


AndrzejM

Rekomendowane odpowiedzi

I lipa, Skandię mogę już sobie odpuścić jako priorytet, czyli walkę o generalkę, bo przez zjazdy na studiach nie będzie mnie aż na 3 edycjach. Żeby to były najdalsze to bym przebolał (Bielawa, Nałęczów), ale jest to Białowieża, Sopot i Olsztyn, czyli prawie-moje-okolice ;) A wystarczyło by wszystkie edycje były przesunięte o 1 weekend do przodu a nie byłoby mnie tylko w (najdalej ode mnie położonej) Bielawie.

Zgadzam się tu z GiantMike'em, przy tak małej ilości edycji jaka jest w Skandii ilość startów do generalki w liczbie 6 czy 7 to istny hardkor. To już (nasza wielce lubiana :no:) Mazovia miała 6 startów do generalki przy 13 edycjach! Zaniżona ilość startów tym bardziej powinna być w maratonie objazdowym. Sprowadzenie jej liczby do połowy + 1 już by urządzało (tym bardziej że aby starać się o generalkę trzeba być w Rzeszowie). A tak, w moim przypadku albo wybiorę inny cykl (choćby Legia MTB Maraton której dwie edycje kolidują ze Skandią i to mam znacznie bliżej) , albo nie będę zbytnio się starać na Skandii i już. Zobaczę jak to u nich jest, ale podniecać się nie będę :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakby nie było i tak komuś nie będzie pasowało. Plan startów jest tak ułożony aby zgrać to z TdP i nie ma co się dziwić. Mr Lang nie rozdwoi się i nie będzie na dwóch imprezach w jednym czasie. Rok w rok impreza rowerowa Skandia Maraton przyciąga nowych amatorów dwóch kółek i to jest pocieszające. Moim zdaniem jeśli ktoś startuje dla przyjemości i sprawdzenia się to nie ważne w jakich cyklach maratonów startuje, bo liczy się tylko zdrowa rywalizacja i jak najlepszy wynik dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TdP ma być rozegrany między 1.08 a 07.08

 

Tour de Pologne 2010:

 

Etap 1 - 01.08.2010 (niedziela): Sochaczew – Warszawa

Etap 2 - 02.08.2010 (poniedziałek): Rawa Mazowiecka – Radom

Etap 3 - 03.08.2010 (wtorek): Jędrzejów – Katowice

Etap 4 - 04.08.2010 (środa): Sosnowiec – Ustroń-Równica

Etap 5 - 05.08.2010 (czwartek): Tychy – Cieszyn

Etap 6 - 06.08.2010 (piątek): Jastrzębie-Zdrój – Bukowina Tatrzańska

Etap 7 - 07.08.2010 (sobota): Nowy Targ – Kraków

 

Chyba że coś się zmieni jak w Skandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam propozycję dla organizatorów. Przy okazji tworzenia tras i map,warto by pomyśleć o dodaniu planu dojazdu na zawody oraz parkingi gdzie można zostawić samochód. Brak takich danych powoduje,że większość z nas jedzie za strzałkami a tam brak miejsca na parkowanie i tworzą się zatory. Przecież dla bikerów przejechanie paruset metrów nie stwarza problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zgadzam sie cos przydaloby sie z tym zrobic . Jestem mieszkancem Chodzieży i co roku widze jak ludzie przyjezdzajacy nieco pozniej maja problem ze znalezieniem miejsca dla swojego autka a miejsca wyznaczone (w tym przyapdku boisko przy szkole nr 1. ) jest zapelnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Było na forum, że w pierwszej dekadzie marca będzie zaktualizowana strona Scandii. Zaglądam co chwila i jedyną zmianę jaką zauważyłem to brak linka do "forumrowerowe" Czy ktoś coś wie na ten temat? Za miesiąc pierwsza edycja i cisza jak makiem zasiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza informacja na temat trasy maratonu w Białymstoku i dystansów. Znam układającego trasę, te tereny ma w małym palcu więc możecie być pewni, że łatwo nie będzie, przecinki o których mowa w tekście to kilkanaście interwałowych podjazdów po leśnych ścieżkach. Większość trasy w zakrytym gęstym lesie. Start z centrum miasta, meta w miejskim lesie Pietrasze, polana gdzie dzień wcześniej odbędzie się GrandPrix.

 

http://www.rowerowy.bialystok.pl/index.php?art=1172

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowa stronka jest ok. Ale tak przeglądałem to wszystko i widzę,że w tym roku w ramach Scandii nie będzie mistrzostw branżowych. Trochę szkoda. Chyba, że coś się wyklaruje w ostatniej chwili.

 

Wyrażnie jest to ujęte e Regulaminie, a dodatkowo jakbyś chciał następnym razem pojechać GrandFondo to musisz zmienić chip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...