Skocz do zawartości

[ustawki]Wspolne jazdy, spoty, olejkoty i takietam...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

szarady były świetnym pomysłem: Aga znalazła mapę Pzn z 1917 roku. Manifest miał ulice napisane po niemiecku. Ulice po niemiecku trzeba było znaleźć na starej mapie a potem przenieść na aktualną uwzględniając zmiany infrastrukturalne oraz architektoniczne.

 

Mnie i Garwinowi ostatnio zdarza sie nie całkiem dokładnie wypełniać manifest przez jakieś małe intelektualne szkopuły (jak liczenie miejsc parkingowych :) ) i teraz się odgryzamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma zajawkę na alleycaty gdzie trzeba myśleć i nie ma dylematu typu przyjeżdża chłopina co wszystkich objechał ale nie doliczył się jednej lampy na ulicy i jest problem, to polecam opensourcowy model alleycatu logicznego. bez zbytniego komplikowania a stanowi niezłe wyzwanie i to jeszcze typowo "kurierskie"

 

swoją drogą niezły pomysł z tą starą mapą Poznania!

 

krz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w łodzi na grze miejskiej (taki alleycat dla ludu, coś jak rodzinny downhill) trzeba było policzyć fontanny przed manufakturą.jedni liczyli wszystkie wodotryski a kolega za fontannę uznał wyróżniające się miejsce skąd bije woda.więc innym wyszło pierdyliard a jemu 4.i wszystko uznawali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szarady były świetnym pomysłem: Aga znalazła mapę Pzn z 1917 roku. Manifest miał ulice napisane po niemiecku. Ulice po niemiecku trzeba było znaleźć na starej mapie a potem przenieść na aktualną uwzględniając zmiany infrastrukturalne oraz architektoniczne.

Kuchnia, szkoda, że mnie nie było, rozpykałbym wszystkich. Robiłem to zawodowo w poznańskiej "Grze Miejskiej";) Niestety, po robocie byłem zryty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie PCMC:

 

Jedzie ekipa z Katowic i będę w niej też ja, więc gdyby ktoś chciał zagadać/pogadać/poznać się etc., to będę na ciemno-niebieskim romecie super pursuit oraz z torbą z napisem "Forget it Jake....". Jeśli będę miał na łbie kask, to na pewno biały.

 

Nr startowy J23. Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...