Skocz do zawartości

[Toruń] Co się dzieje w Toruniu?


Bruce86

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Czy ktoś już był w nowym sklepie na Mickiewicza 47: Gołaś Bike Factory ?? Jakie wrażenia? Asortyment? Serwis?

 

Słyszałam sporo dobrych opinii. Ostatnio wymieniałam oba kółka u nich, wcześniej jakieś drobnostki - centrowanie (15 zł to raczej konkurencyjna cena w Toruniu) i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Sympatyczni panowie bardzo pomocni, jeśli chodzi o asortyment - ciężko mi oceniać, bo właściwie korzystałam tylko z serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Poza Barbarką oczywiście:

1. Lasy między Lubiczem, Złotorią i Dobrzejewicami - większe niż Barbarka i bardziej urozmaicone terenowo;

2. Tereny w okolicy elektrociepłowni Grębocin i za wysypiskiem śmieci. Teren mniejszy ale urozmaicony i można przeskoczyć szosę Toruń-Gdańsk i jechać do następnego lasu.

3. Szlak do Ciechocina wzdłuż Drwęcy i jak komuś mało dalej w stronę Kowalewa Pom. i Golubia Dobrzynia. Tam są fajne tereny leśne. Ale to już na 80-100 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chętnych zapraszam co niedziela pod Cinema City na 10:30 czasu zimowego, latem 9:30. Jazda gdzie oczy poniosą, bez spiny, ale staramy się unikać asfaltu, czasem jedziemy bardzo daleko, średnia długość wycieczek 60 km. Na postoju pyffko :) lub kto co lubi.

 

Znajdziecie też nas na fejsie: Bike Family, tam się zawsze umawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Serdecznie :)

dopiero co zawitalem do Torunia wraz ze swoim CUBE'usiem. Czy ktos tu smiga na MTB? Wiem ze jest koniec listopada i dosc chlodno i pogoda cienka ale moze jednak... Gdyby ktos chcial to ja jestem chetny :) moze jekies fajne trasy itp...bo nic tu nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w Toruniu ;)

Jeśli marzą Ci się cięższe traningi to zajrzyj na stronę Toruńskiego Towarzystwa Cyklistów. Z tego co wiem to jeżdżą co tydzień w niedzielę z pod Tor Toru. Zajrzyj też na ich forum.

Na początek możesz pojeździć trasą na Barbarkę i szlakami wokół lotniska (znajdziesz na planie miasta). Trochę trudniej znaleźć trasy za Wisłą i za osiedlem Na skarpie (zajrzyj na moje trasy kilka postów wyżej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...