Skocz do zawartości

[rower] Level A2 vs... Level A2 :)


rogers

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko żebyś sobie nie pogruchotał tych jajek B) jak już szotujesz nimi o ramę radzę szybko rośnij i pij mleko :D

 

Bardzo śmieszne ;]. Mam 23 lata, także myślę że nawet końskie dawki HGH już nie pomogą :confused:. A co do mleka, to wcale nie jest zdrowie, ludzie są jedynymi ssakami które piją mleko przez całe życie :o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są też jedynymi ssakami, które potrafiły opanować i zdominować całą Ziemię i polecieć w kosmos (psa Łajkę pomijam :D )... Może właśnie ze względy na to, że przez całe życie piją mleko? :P

 

Jeśli dotykasz jajami do ramy to znaczy, że jest ona stanowczo za duża (zwłaszcza w MTB!).

Dość prostym sposobem na dobranie rozmiaru ramy, jest stanąć nad rowerem i podnieść go za kierownicę, przednie koło powinno się unieść na ok 15cm. Inaczej, między krokiem a ramą powinna zmieścić się dłoń (poziomo :D ).

Z resztą, wystarczy wrzucić w gogle "dobór rozmiaru ramy" i dostajemy dzisiątki interesujących stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są też jedynymi ssakami, które potrafiły opanować i zdominować całą Ziemię i polecieć w kosmos (psa Łajkę pomijam :) )... Może właśnie ze względy na to, że przez całe życie piją mleko? :)

 

Jeśli dotykasz jajami do ramy to znaczy, że jest ona stanowczo za duża (zwłaszcza w MTB!).

Dość prostym sposobem na dobranie rozmiaru ramy, jest stanąć nad rowerem i podnieść go za kierownicę, przednie koło powinno się unieść na ok 15cm. Inaczej, między krokiem a ramą powinna zmieścić się dłoń (poziomo :) ).

Z resztą, wystarczy wrzucić w gogle "dobór rozmiaru ramy" i dostajemy dzisiątki interesujących stron.

 

Dlatego zamówiłem Levela A2 z rama 17 cali, czyli najmniejszą możliwą ;). Mleko zawiera malutko białka, zamiast niego polecam twaróg :P. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem swojego Levela A2 2008 czarno czerwonego z czarnym Dartem 2 w rozmiarze ramy 17 cali :). Specyfikacja się troszkę różni, bo zamiast felg Alexrims mam felgi Mach1, piasty zamiast Joytech są Novatec (ale te śruby co przechodzą przez środek piast mają napis Joy). Reszta się raczej zgadza, siodło San Marco Selle, przerzutki przód, tył i manetki to Alivio, opony Schwalbe Black Jack 2,1. Rama wydaje mi się teraz mała, siodełko mam w stosunku do niej wysoko ustawione, ale jak stoję i trzymam rower między nogami, to dotykam tak na styk jajkami do ramy. Ogólnie rower prezentuje się bardzo fajnie, myślę że porównywalnie z Unibike Fusion, albo nawet i lepiej. Do tego dobry osprzęt, jeździ się leciutko. Musze tylko przednia przerzutkę podregulować bo ma problemy ze środkowym trybem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są też jedynymi ssakami, które potrafiły opanować i zdominować całą Ziemię i polecieć w kosmos (psa Łajkę pomijam :P )... Może właśnie ze względy na to, że przez całe życie piją mleko? :D

 

Jeśli dotykasz jajami do ramy to znaczy, że jest ona stanowczo za duża (zwłaszcza w MTB!).

jeszcze zależy ile jajka mu wiszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...