Skocz do zawartości

[rower] NS Bike Core 2


Rekomendowane odpowiedzi

Core głównie jest dobrym ht do fr i lekkich zjazdów. Oczywiście da radę pośmigać na nim troche w klimatach am, ale dłuższe turystyczne wypady nie będą przyjemnością. Dirt/street równiez da radę pośmigać na nim, ale zawsze coś będzie nie tak (opony nie te, przerzutka przeszkadza, za dużo pancerzy etc etc).

 

Ogólnie nie ma roweru do wszystkiego i nie będzie. Core jest przeznaczony do fr i takie jest jego zastosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sorry za noobowate pytanie, ale mógł by mi ktoś dokładnie zdefiniować FR? Bo gdzie nie popatrzyć są tylko głupie hasła w stylu "po prostu jazda" ."wolna jazda", ale co to znaczy w praktyce? Że jest uniwersalny, że do zjazdów i skoków ale nie tak extreem jak DH, coś bliżej DJ? Czym jest konkretnie FR, jakie czynności rowerowe kryją się pod tą nazwą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja sie orientują to FR to taka mieszanka wszystkiego po trochu :) zjazd jak w downhillu, ale na trasie są hopki i dropy. w sumie to freeride najbardziej kojarzy mi sie z jakimiś hardkorowymi akcjami w stylu kilkumetrowych dropów albo jakiś chorych roadgapów (skokiem nad drogą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...