Skocz do zawartości

[malowanie] i renowacja ramy


rincon

Rekomendowane odpowiedzi

paleta ral to płaskie kolory.

w malowaniu proszkowym istnieje mozliwosc dodania efektow poprzez różne kolory bezbarwne.

 

a takie kolor.y magic to juz malowanie pistoletem.

Bardzo często firmy nie chcą sprzedawać takiej bazy "na setki"

 

a ceny......

http://www.ebay.pl/itm/Monte-Carlo-Magic-Standox-Exclusive-Line-Lack-/120757528519?pt=Autopflege_Wartung&hash=item1c1db5a7c7#ht_4373wt_1271

 

chyba ,że masz znajomą mieszalnie/ hurtownie lakierów i sprzedadzą Ci setkę bazy - rozcieńczona akurat starczy na rame z widelcem IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulie - polecam lakiernie Ekopolmal przy ul. Krakowskiej 92 --> Lakiernia proszkowa - EKOPOLMAL - malowanie proszkowe aluminium, obróbka strumieniowo ścierna, piaskowanie Wrocław Raz u nich robiłem i byłem bardzo zadowolony, choć już trochę dawno, to za ramę wzięli chyba 70zł, ale ogólnie było tanio:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekopolmal dużo osób poleca. Od jesieni na stronie Wrostro jest "Lakierowanie proszkowe - rama + widelec z Piaskowaniem" za 150zł. Ciekawe, czy też udają się z tym do Ekopolmalu? ;)

 

Jeśli ktoś jednak sam zamierza się pobawić lakierem, to polecam "Wszystko Dla Auta" na Borowskiej. Ostatnio tam byłem i jestem zadowolony z obsługi i stosunku cena/jakośc lakierów w sprayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

Zabralem sie za malowanie ramy.

Polozylem dwie warstwy podkladu. Pózniej dwie warstwy koloru, zastosowalem emulsje uniwerslana.

Po przyklejeniu naklejki w niektórych miejscach lakier odpryskiwal. Mam pytanie czego może to być wina?

Czy mogę położyć lakier akrylowy, klar? Chodzi o zabezpieczenie naklejki i połysk .

Czy może dojść do zwarzenia sie lakiery?

Popsikalem na małej powierzchni z bliskiej odległości , dosyć sporo i sie zwarzyla farba.

 

Proszę o odpowiedz

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...